1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Підбір авто - найкраще рішення купівлі б/у автомобіля

15
Без регіону (не видаляти!)

Підбір авто - найкраще рішення купівлі б/у автомобіля

Послуга “підбір авто під ключ Львів” включає:

1 крок підбору

Проведення консультації, обговорення Ваших вимог та фінансових можливостей. Допомога у підборі оптимального варіанту. Фіксування параметрів підбору автомобіля. Оформлення правочину. Наше основне завдання – допомогти вам придбати транспортний засіб у хорошому стані!

2 крок підбору

Пошук пропозицій щодо заявлених критеріїв. Ми шукаємо варіанти виключно по Києву, але ви можете бути у будь-якому населеному пункті країни. Первинний огляд ТЗ перед придбанням здійснюється нашим співробітником. Процедура включає: оцінку лакофарбового покриття, тест-драйв, огляд кузова, первинну оцінку ходової, двигуна, АКПП та перевірку достовірності зазначеного пробігу.

3 крок підбору

Після завершення огляду, наш фахівець надасть Вам точні дані про: повторне забарвлення, наявність пошкоджень та факт попадання в аварію, чи відповідає реальний пробіг машини вказаному власником. Покаже Вам фото- та відеоматеріали дефектів, відмінності за кольором, стан салону.

4 крок підбору

Якщо проведено первинний огляд ТЗ нашим спеціалістом і варіант Вам підходить, ми продовжуємо дивитися його у діагностичному сервісі. Перед наступною діагностикою, машина проходить перевірку нашим головним автоекспертом для виключення людського фактора. Вторинний огляд. Здійснюється перевірка ходівки, виконується комп'ютерна діагностика. Огляд машини на СТО включено у вартість наших послуг.

5 крок підбору

Після всіх виконаних робіт Вам надають подібний звіт про транспортний засіб: оцінка технічного стану, інформація про автомобіль на предмет угону, взяття в заставу та участь в аваріях.

6 крок підбору

Надаємо аналітику про відповідність вартості щодо ринкової та стану ТЗ.

7 крок підбору

Ми починаємо торгуватися на Вашу користь так, як не зможе це зробити жоден покупець сам! Стоїмо за Ваші інтереси та під час торгу «відбиваємо» від 50% до 200% нашої комісії!

8 крок підбору

Оформлення документації. Ми надаємо вам дані про процедуру переоформлення та перелік потрібних паперів для цього.

9 крок підбору

До того ж наш спеціаліст може виконати перевірку на кількість минулих господарів ТЗ та страхових випадках.

10 крок підбору

На вашу вимогу, ми можемо зробити замовлення на додаткову перевірку історії машини в Штатах, звіт з аукціонів, інспекцію при придбанні машини з Америки.

Детальніше про підбір авто у Львові: https://motorscout.ua/uk/.

 
 
 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber