1. Новини Закарпаття

Проаналізуйте та розробіть свою ідею відеоігри

На курсі можна перетворити свою початкову ідею відеоігри на закінчений дизайнерський документ, готовий до виробництва. Онлайн курс гейм-дизайну з нуля - це курс, призначений для будь-якого шанувальника відеоігор, який хоче дізнатися трохи більше про процес розробки відеоігор.

Вимоги та матеріали

Все, що потрібно, це олівець і сітка для контурів, ідей та концепцій, а також доступ до безкоштовних інструментів, що надаються Google Диском.

Цей курс вимагає знання відеоігор на споживчому рівні; що більше ви грали, то легше буде зрозуміти загальні принципи його створення. На курсі можна створити необхідну інформацію, щоб виробничий відділ міг мати дані, необхідні для створення бізнес-плану, та мати можливість визначати необхідні завдання для виробництва вашої відеоігри.

Перші кроки

Створення презентації— це перший крок, який має зробити дизайнер відеоігор-початківців, щоб продати свою ідею як потенційним членам команди, так і потенційним інвесторам. У цьому курсі в ITEA можна навчитись і розвити свою ігрову ідею, щоб вона була здійсненною, і перетворювати її на послідовну презентацію, розуміючи роль дизайнера відеоігор у цьому процесі. На курсі можна дізнатись про етапи розробки відеоігри, від концепції до запуску, а також про інструменти, які використовує геймдизайнер для документування ходу свого проекту.

Це таке і як написати ігровий документ чи презентацію, щоб мати можливість продати свою ідею як команді, так і знайти фінансування.

Коли створюється документ, видно різні розділи, які потрібно визначити:

  • масштаб гри,
  • візуальний стиль,
  • механіка,
  • камера,
  • персонажі,
  • елементи керування та багато іншого.

На курсі можна дізнатись, які наступні кроки при документуванні гри, як підготувати хорошу документацію, а також получити поради про те, як зробити це правильно при надсиланні пропозиції потенційним інвесторам або партнерам. На курсі покажуть приклади реальних документів високого рівня та прототипів, щоб побачити, що працює, а що ні, та навчить синтезувати інформацію.

Що таке дизайн курсу?

На курсі можна підготувати повний презентаційний документ, де відображуються найважливіші ідеї відеоігри, яку хочете розробити.

Для кого цей онлайн-курс?

Для людей, які хочуть розпочати роботу у світі дизайну відеоігор, та дизайнерів, які хочуть покращити свою документацію, навчитися трюкам та вчитися на реальних прикладах із життя.