1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Міфи про ламінат

43
Без регіону (не видаляти!)

Міфи про ламінат

Ламінат – найкращий матеріал для оформлення підлоги, що визнано міжнародним союзом якості та безпеки. На жаль, досі про ламінат ходить безліч чуток, які обов'язково потрібно спростувати у цій статті.

 

    1.Ламінат не служить довго

 

Існує поширений міф, що ламінат не служить довше 5 років. Це не правда. Можливо, лише на початку свого виробництва, а це понад 25 років, так воно й було. Сучасний ламінат може бути до 50 і більше років. Головне, вибирати високий клас зносостійкості. Наприклад, підійде ламінат класу 33 чи 34.

 

  

  2.Під ламінат не можна встановити теплу підлогу

 

Це справжнісінька помилка. Також як і під керамічну плитку, під ламінат встановлюється тепла підлога. Бажано використовувати інфрачервону плівку, яка забезпечує комфорт, тепло, необхідну температуру нагрівання підлогового покриття.

 

    3. Ламінат не має гідного рівня пожежної безпеки

 

Теж справжній міф та омана. Ламінат пожежобезпечний матеріал, що підтверджено численними лабораторними дослідженнями. Щоб цей матеріал загорівся потрібно забезпечити температуру нагрівання ламінованої дошки, до 400 градусів. Цю умову виконати неможливо, отже ламінат - ідеально якісний, вогнестійкий, пожежобезпечний матеріал.

 

    4.Ламінат викликає алергію

 

Знову справжній міф. Це антиалергенне підлогове покриття, що було доведено численними тестуваннями, дослідженнями, підтвердженими сертифікатами якості та безпеки. Навпаки, ламінат дуже просто мити та чистити. При правильному укладанні на ньому не залишається щілин. Поверхня підлоги є абсолютно гладкою. З покриття легко прибирати пил, інші забруднення, що забезпечує ідеальну чистоту відповідно високі антиалергічні характеристики.

 

    5.Ламінат легко подряпати

 

Матеріал класів 33 і 34 практично неможливо подряпати, тому що матеріал максимально стійкий:

  * до стирання,

  * різного виду ушкоджень,

  * подряпин.

  * протягом довгих років служби полове покриття виглядає ідеально.

 

    6.Вибір ламінату мізерний

 

Навпаки, ламінат має величезну кількість відтінків кольорів, фактур. Він може імітувати натуральну деревину, керамічну плитку, гранітне покриття, натуральний дикий камінь, вінтажне підлогове покриття.

 

    7.Ламінат неможливо укласти самостійно

 

Теж найпоширеніший міф, який не відповідає реальній дійсності. Ламінована дошка при використанні спеціальної підкладки легкоукладається самостійно. Головне, використати просту інструкцію для новачків.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber