1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Чи може моя шия спричиняти головні болі? Консультує Білань І. "Невролог +"

17
Без регіону (не видаляти!)

Чи може моя шия спричиняти головні болі? Консультує невролог Білань І. з медичного центру "Невролог +". Як потрібно обстежити шию та попередити загострення

Чи може моя шия спричиняти головні болі? Консультує Білань І. "Невролог +"

Біль у шиї може бути важливою ознакою багатьох типів головного болю. Мігрень і головний біль часто супроводжуються болем у шиї. Деякі з більш серйозних типів головного болю, такі як субарахноїдальний крововилив і менінгіт, часто включають сильний біль в області голови та шиї.

Хоча головний біль може бути пов’язаний із зазначеними вище, більш серйозними захворюваннями, більшість головних болів досить доброякісні. Однак, якщо ваші головні болі змінюються з точки зору тяжкості чи частоти або якщо ваші головні болі пов’язані з лихоманкою, сплутаністю свідомості або неврологічними симптомами, вам потрібно негайно звернутися до лікаря. В медичному центрі “Невролог +” міста Хмельницького (nevrologbilan.in.ua) невролог Білань Інна зазначає, що як правило, більшість людей абсолютно ігнорують головний біль і просто чекають, коли він мине. Проте, якщо періодичність зростає, не гайте часу – зверніться до невролога, чи будь-якого іншого профільного спеціаліста.

Які бувають головні болі

Головні болі, які насправді виникають у шиї, називаються цервікогенними головними болями або психогенними головними болями. Цей тип синдрому головного болю надзвичайно поширений і найчастіше залишається недіагностованим. Як правило, головний біль є одностороннім, але іноді може вражати обидві сторони. Часто пацієнт самостійно може визначити діяльність або положення голови/шиї, які можуть спровокувати напад. У той час як більшість постраждалих описують дискомфорт як глибокий ниючий біль, деякі відчувають «стріляючий» тип дискомфорту, який випромінює вперед від потилиці.

Як дізнатися причини головного болю?

 Характерні ознаки мігрені, такі як нудота та чутливість до світла, зустрічаються рідко. Однак ці два типи головного болю часто співіснують. Дуже важливо визначити синдром головного болю, особливо відрізнити його від мігрені або головного болю у вигляді напруги, оскільки лікування може бути досить різним.

Якщо профільний лікар після огляду запідозрив, що причиною головного болю є шия і ви особисто підтверджуєте больові відчуття в шийному відділі, то найкращим варіантом буде отримати курс масажів або пройти процедуру електростимуляції (nevrologbilan.in.ua/elektrostymulyatsiya). Проте, без самодіяльності – зазначає невролог з нашої клініки Білань Інна. Прислухайтесь до порад лікаря, якщо хочете зберегти здоров'я і пришвидшити одужання.

Якщо ваші головні болі відповідають цій моделі, обговоріть це зі своїм сімейним лікарем, мануальним терапевтом або неврологом. Успіхів у пошуках.

 
 
 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber