1. Новини Закарпаття

Як уникнути дорогого ремонту будинку – консультує ремонтна компанія Dimar

Як уникнути дорогого ремонту будинку? На чому зекономити? За що не варто переплачувати? Консультує компанія з ремонту Dimar у Львові

Як уникнути дорогого ремонту будинку? На чому зекономити? За що не варто переплачувати? Консультує компанія з ремонту Dimar у Львові

Ремонт – це гарний спосіб збільшити простір будівлі або оновити будинок. Це також один зі способів виправити пошкодження старих будівель. Мало того, дехто віддає перевагу саме ремонту, а не будівництву.

Ремонт – дешевший варіант у порівнянні з будівництвом нового об'єкта нерухомості. Він також може зберегти класичну красу старих будинків. Однак є типові помилки, які роблять ремонт дорогим, проте цього можна уникнути - все, що вам потрібно зробити, це підійти до питання розумно.

Ремонтно-будівельна компанія “Dimar” (dimar.com.ua) має понад 17 років досвіду роботи у сфері ремонту квартир та будинків у Львові та області, саме тому вже багато разів ми переконалися на власному досвіді де можна зекономити, а де не варто. З радістю поділимось цим досвідом з вами.

Ось способи від нашого експерта, як уникнути поширених і дорогих помилок при ремонті будинку, які допоможуть вам заощадити на ремонті.

Установіть бюджет

Установіть бюджет і дотримуйтесь його протягом усього проєкту. Не піддавайтеся спокусі заплатити на 3 долари більше за квадратний метр нової плитки, яку вам пропонують. Дотримуйтеся оригінальної частини плану, щоб уникнути перевищення бюджету. Хоча 3 долари — це невелика сума, якщо ваша площа має 100 квадратних метрів, це додасть вам 300 доларів США додаткових витрат.

Ці 300 доларів можна витратити на інші матеріали для вашого ремонту. Якщо ви не пам’ятаєте про план своїх витрат, на півдорозі проєкту у вас не вистачить готівки. Щоб уникнути цієї ситуації, задекларуйте свої витрати перед початком проєкту. Додайте приблизно 10-20% як надбавку до нього. Постійно перевіряйте свої витрати протягом усього проєкту, щоб ви могли контролювати їх і стримувати, коли вже досягли встановленого ліміту.

Не пришвидшуйте ремонт

Не будьте нетерплячими у своєму ремонті. Деякі люди хочуть прискорити ремонт і витратити більше, щоб завершити проєкт швидше. Поспіх через встановлений власником термін часто призводить до низької якості робіт.

З неякісною обробкою вашого поточного ремонту є величезна ймовірність того, що він швидко зноситься, і вам потрібно буде відремонтувати щось знову, що вимагатиме від вас більше грошей. Не варто поспішати з ремонтом для збереження якісної роботи.

Виберіть правильне джерело фінансування

Ви можете використати свої заощадження для фінансування проєкту ремонту. Однак це може зашкодити вашій фінансовій стабільності. Якщо ви витратите всі заощаджені гроші на завершення ремонту, на вашому рахунку не залишиться нічого, що можна було б використати на випадок надзвичайних ситуацій.

Є й інші способи отримати кошти на ремонт. Ви можете отримати фінансування в державних програмах, через особисті позики чи кредитні лінії, але пам’ятайте, що варіант потрібно обирати ретельно з урахуванням кредитного відсотка чи умов погашення.

Повторюсь - знайдіть кредитора, який пропонує найкращу пропозицію, і перевірте пропозиції максимально ретельно. 

 

Не будьте надто модними

Хто б не хотів бути в тренді, особливо коли мова йде про ваш будинок? Кожен хоче мати стильний і оновлений будинок. Однак, якщо ваш бюджет цього не дозволяє, не наполягайте на тому, щоб зробити свій будинок максимально наближеним до модних трендів. Крім того, тенденції тимчасові та мінливі. Вони застаріють раніше, ніж ви думаєте, як і дизайн вашого будинку.

Рекомендується відкинути ідею використання модних дизайнів і матеріалів для свого ремонту і вибрати гарний практичний дизайн і якість. Це гарантує, що він прослужить все життя і не застаріє.

Виберіть правильних підрядників

Дослідіть підрядників і запитайте у кожного з них оцінку запланованого ремонту. Перегляньте їхні повноваження та посилання, щоб допомогти вам вибрати відповідного підрядника для вашого бюджету та термінів.

Також краще поговорити з цими підрядниками та задати якомога більше питань. Повідомте їм про свої проблеми та очікування. Виберіть підрядника, якому можна довіряти і який може дати вам виняткові результати. Пам’ятайте, що ви також можете скористатися послугами підрядника “Дімар” (dimar.com.ua/repairs/renovation-of-the-cottage-house.html), ми робимо ремонт будинків та котеджів дуже давно. Серед наших клієнтів багато відомих житлових комплексів та готелів, ресторанів.

Доповніть оригінальний структурний дизайн

Якщо ви створюєте дизайн, який не доповнює оригінальну структуру будівлі, очікуйте, що вам доведеться витратити більше. Ви можете мати інший дизайн, але якомога більше слідувати архітектурі та стилю оригінальної конструкції.

Якщо структура вашого проєкту реконструкції не відповідає початковій структурі, вам знадобиться більше часу, більше матеріалів і, можливо, більше людей для роботи над новим дизайном. Більша кількість призведе до більших витрат під час ремонту.

Не зосереджуйтеся лише на дизайні

У ремонті не варто орієнтуватися виключно на дизайн. Вам потрібно враховувати інші фактори, такі як електричні системи, фундамент, конструктивні проблеми та проблеми безпеки, а також зручність використання. Зосереджуючись на цих факторах, ви можете бути впевнені, що не пошкодите свій нещодавно відремонтований простір передчасно.

Ми не будемо турбуватися про те, що під час ремонту перевищимо наш бюджет, якщо вміємо правильно розпоряджатися своїми фінансами. Йдеться про те, наскільки ви розумні у своїх рішеннях і наскільки твердо ігноруєте дорогий, але неякісний матеріал. Поєднання належного фінансового менеджменту, правильне прийняття рішень і терпіння дасть вам задовільний результат.