1. Новини Закарпаття

Де безпечно та швидко купити біткоїни?

Bitcoins — один з видів криптовалюти, який використовують для інвестицій, оплати послуг, товарів, інших розрахунків. Якщо вам потрібні біткоїни та ви хочете купити цифрові монети з карток Visa/Mastercard за українські гривні, скористайтесь обмінником на https://letspay.me/ua/change/visa_mc_uah/btc. Вам не знадобиться обов’язкова реєстрація на сайті, ваша конфіденційність буде збережена, а провести операцію легко з будь-якого куточка світу.

Послуги обмінника надаються всім клієнтам, також є служба підтримки. Якщо у вас виникають питання щодо виконання операцій, ви бажаєте збільшити доступний резерв, у вас є необхідність отримання індивідуальної консультації, звертайтесь до фахівців Let`sPay. Крім того, що у вас є можливість придбати біткоїни, на https://letspay.me/ua/change/visa_mc_uah/btc працюють й інші направлення. Більше інформації ви знайдете на сайті.

Особливості та вигоди користування обмінником

Процедура максимально спрощена та автоматизована. Навіть якщо ви вперше хочете здійснити обмін гривень на bitcoins, у вас не виникне проблем за умов правильного створення заявки. Щоб придбати криптовалюту, сплативши за неї гривні з карток Visa/Mastercard, на Let`sPay достатньо зробити кілька кроків:

 • на сторінці з відповідним направленням заповнити форму для заявки;
 • ввести точні цифри кількості гривень, номер телефона та номер bitcoin адреси для зарахування;
 • додати коментар (за бажанням).

Як буде створено заявку, ви отримаєте реквізити для оплати. Після переведення грошових коштів на вказаний вами номер ВТС будуть зараховані криптомонети. Зверніть увагу на наступні переважні особливості сервісу:

 • обов’язкова реєстрація не потрібна, ви можете зберігати конфіденційність;
 • надійний захист всіх даних та операцій, що забезпечує технічна служба;
 • прозорість, відсутність платежів, про які ви дізнаєтесь після оплати;
 • можливість користування послугами online-обмінника з будь-якого вашого місця знаходження;
 • курс обміну прив’язаний до курсу блокчейну.

Популярні питання стосовно купівлі біткоїнів

 • Чи є можливість скасування заявки?

Якщо заявка оплачена та виконана, скасувати її неможливо. Але у разі, коли заявка оплачена та ще не виконана, вам можуть повернути гроші за вирахуванням комісії. Для цього зверніться до служби підтримки.

 • Чи можливе збільшення резерву?

Так, якщо вам потрібен більший резерв, є можливість його змінити за індивідуальним зверненням.

 • Як швидко проходить обмін?

На https://letspay.me/ua/change/visa_mc_uah/btc процес обміну автоматизований, тож обробка заявок відбувається миттєво. Але тривалість виконання всіх дій з підтвердженнями також залежить від особливостей роботи блокчейну. Тому обмін може займати від кількох хвилин до 24 годин.