1. Новини Закарпаття

Переваги та характеристики одноразових контейнерів для збирання біоматеріалу

Велика кількість людей, які мають проблеми зі здоров'ям, вимушені здавати аналізи. Одним з найпоширеніших вважають розгорнутий аналіз крові, а також аналіз сечі на цукор. Може знадобитися велика порція сечі, для визначення ниркових патологій.

Переваги одноразових контейнерів для збирання біоматеріалу

Варто розуміти, що значна кількість похибок виникає через те, що пацієнт збирає сечу в брудний або недостатньо очищений посуд. У такому разі провести випробування неможливо. Це пов'язано з тим, що деякі реагенти не взаємодіють із речовинами сечі, через наявність у ній жиру. Тому для отримання точних випробувань потрібна баночка для сечі та стерильний посуд. Нині на ринку з'явилися спеціальні контейнери, створені для збору біоматеріалу. Значна частина з них виготовлена із поліпропілену. Цей матеріал виготовляється з урахуванням повної інертності до бактеріальної флори.

Переваги одноразового посуду для збирання біоматеріалів:

  • Інертне ставлення до виділень.
  • Посудина не сприяє розмноженню бактерій та вірусів, що знаходяться у сечі або в калі.
  • Герметична кришка, яка не дозволяє витікати рідини назовні.
  • Спеціальний пристрій, що спрощує процес здачі біоматеріалу та проведення випробувань.
  • Деякі контейнери для калу доповнені спеціальними ложками, які полегшують відбір сировини. Це дозволяє не забруднитись, в процесі відбору біоматеріалів.
  • Наявність спеціальних вкладок та можливість підписати біоматеріал. Це знижує можливість плутанини результатів аналізів.

Особливості використання стерильних контейнерів для збирання біоматеріалу

Деякі контейнери для збору сечі та вироби санітарно-гігієнічного призначення можуть бути доповнені спеціальною пробіркою, в яку набирається матеріал. Це суттєво прискорює процес проведення випробувань. Стандартний обсяг баночок становить 60 мл. Для здачі аналізу необхідно наповнити 2/3 ємності.

Необхідно вийняти контейнер з упаковки, після чого відкрити кришку. Далі необхідно налити в тару невелику кількість біоматеріалу. Після цього не варто чекати, потрібно одразу закрити ємність кришкою. Всередину не повинен потрапити пил чи мікроорганізми. Основна особливість у тому, що виробники одноразової тари, яку можна знайти на сайті https://ama.dp.ua/ враховують медичні нормативи, тому розмноження у них бактерій неможливе. Це дозволяє максимально комфортно та зручно здавати матеріал, проводити випробування. Завдяки прозорим стінкам, вдається визначити деякі властивості, а також кількість матеріалу, та не відкривати кришку. Невисока вартість робить продукт дуже популярним. Ємності повністю стерильні і забезпечують необхідну результативність обладнання.