1. Новини Закарпаття

Корейська косметика оптом: як знайти постачальника зі складом в Україні 

Українські жінки все частіше користуються в повсякденному житті корейською косметикою. І цьому є цілком логічне пояснення - виробники з Кореї, дотримуючись державних стандартів, виробляють дійсно якісну продукцію. 

Корейська косметика - як правильно знайти постачальника в Україні

Якісна корейська косметика - це не тільки догляд, але й дійсно вдалий варіант розвитку власного бізнесу. Основними перевагами даної категорії є: 

 • Високий попит.  

Корея випускає доглядову косметику для всіх вікових груп. Багатоступеневі комплекси догляду за шкірою, б'юті-тренди та зручні “термінові” засоби на кожен день - всі вони унікальні та не мають аналогів у видатних європейських виробників косметики. Так, десь уже працює своєрідний бренд “корейської косметики”, але його визнання цілком обгрунтоване. 

 • Асортимент. 

Не дивлячись на розповсюдження даної групи товарів, завжди є можливість відшукати певні новинки, які не пропонують прямі конкуренти. Вибір засобів дозволяє сформувати дійсно унікальний асортимент, який буде задовольняти потреби обраної цільової аудиторії. 

 • Якість. 

В основі кожного засобу безпечні натуральні компоненти. Ефект від використання стає помітним досить швидко, та зберігається тривалий час. Цікавою є і сама упаковка - вона оригінальна та привертає увагу. 

 • Невеликі упаковки. 

Натуральна косметика має невеликий термін придатності. Особливо - у відкритому вигляді. Тому всі косметичні засоби розраховані на одне або декілька використань. Тому клієнтка, задоволена отриманим ефектом, повернеться до магазину знову. 

Феномен корейської косметики полягає в тому, що вся індустрія розроблена для активних продавців, які стабільно підвищують об'єми продажів. Головне дотримуватися простих правил цієї індустрії - показувати покупцеві всі переваги товару, давайте багато чесної інформації,  регулярно розширюйте асортимент.  

Продавати косметику з Південної Кореї можна  будь-яким зручним способом: 

 • Офлайн-магазин; 
 • Інтернет-магазин; 
 • Комерційна сторінка в Інстаграм чи Фейсбук, спільноти в популярних месенджерах. 

Для того, щоб почати продавати б'юті-засоби в роздріб, потрібно обов'язково знайти надійного оптового постачальника. Але і з цим в Україні вже проблем немає. Наприклад, https://krkr.com.ua/ru/umovi-zakupivli-optom/

Тонкощі вибору оптового постачальника 

Логічно, що закуповувати асортимент потрібно оптом. Це допоможе знизити собівартість і пропонувати косметичні засоби потенційним клієнтам за конкурентоспроможною ціною.  

На які параметри варто звернути увагу, обираючи постачальника: 

 • Репутація. Якщо компанія працює вже певний період, вона точно має реальні відгуки інших оптових покупців. Тут вибір простий - чим вищий рейтинг довіри, тим краще. Надійні постачальники зацікавлені в просуванні того чи іншого бренду з Кореї, тому зацікавлені у тривалій та взаємовигідній співпраці; 
 • Наявність документів та сертифікатів на всі види продукції; 
 • Широкий вибір товарів. Весь асортимент корейської косметики точно представити в одному місці неможливо. Але найпопулярніші виробники та трендові засоби точно мають бути; 
 • Дрібний опт. Для бізнесмена-початківця важливо почати справу з мінімальним стартовим капіталом, тому закупка, наприклад, на 5000 грн - чудовий старт. Більш досвідчені продавці можуть таким чином перевіряти актуальність тих чи інших новинок для своїх покупців; 
 • Власний склад. Наявність у постачальника власного складу дозволяє отримувати актуальні ціни та правдиву інформацію щодо наявності товару.  

Довіряйте перевіреним постачальникам оригінальної косметики з Кореї. Це актуально на всіх етапах розвитку власної справи.