1. Новини Закарпаття

Якою хімією користується клінінгова компанія Мийдодир зі Львова

Якою хімією користується професійна клінінгова компанія у Львові Мийдодир, аби надавати повний спектр професійних послуг з прибирання

Якою хімією користується професійна клінінгова компанія у Львові Мийдодир, аби надавати повний спектр професійних послуг з прибирання

У “Мийдодир” ми прагнемо надавати нашим клієнтам найкращі послуги з прибирання будинків. Наш пріоритет — забезпечити вам і вашій родині чистий, безпечний дім. Ось чому ми співпрацюємо з провідним виробником "Балу" від компанії Укрхімпром, брендом, який багато років займається інноваціями промислових та домашніх мийних засобів.

Сайт клінінг компанії: https://myidodyr.com/. Тут можна детальніше ознайомитись з тим переліком послуг, які ми надаємо, щоб зрозуміти, на скільки багато видів прибирання можна виконати, за допомогою перечислених виробників клінінгової хімії.

Наше партнерство з ними та іншими провідними виробниками у сфері клінінгу, означає, що ви отримаєте користь від комплексних досліджень, розробок і тестування засобів для чищення та дезінфекції, а також від додаткового навчання наших експертів з прибирання. Перед обличчям глобальної пандемії ми прагнули зберегти здоров’я та безпеку вас і вашої родини та продовжуємо це робити надалі. 

Ефективні засоби для очищення та дезінфекції

Ми співпрацюємо з науковими експертами американської компанії ТМ “Пріматерра”, присвятивши понад 500 годин дослідженню 16 найефективніших дезінфекційних та очисних засобів для використання в будинках наших клієнтів. В результаті цього дослідження “Myidodyr” тепер використовує більше десятка запатентованих продуктів, включаючи:

  • Засоби для очищення скла та нержавіючої сталі серія Pro Clean Line Industry-3 для додаткового захисту поверхні
  • Щітки та подушечки для чищення Scotch-Brite™ з антимікробними властивостями
  • Дезінфекційний засіб зі швидким часом витримки, який зареєстровано в EPA як ефективний проти нових патогенів

Додаткове навчання для розширених протоколів дезінфекції

Щоб допомогти нам у наданні послуг з прибирання будинку, які містять ці продукти безпечно та точно, американська команда “Баракуда” провела віртуальне навчання для членів команди “Мийдодир” у Львові. Таким чином, ви можете бути впевнені, що отримуєте однакові постійні, ефективні послуги з очищення та дезінфекції кожного разу, коли ми відвідуємо Ваш об’єкт. 

Це особливо важливо при дезінфекції в СПА, адже там Ваші клієнти сам на сам з небезпекою, якщо очищення поверхонь робиться не якісно.

Компанія, де б вона не знаходилась, має прямий доступ до технічної підтримки різноманітних виробників препаратів для миття.

На додаток до дезінфекції поверхонь, які мають високий рівень дотик у вашому домі, ми також дотримуємося вдосконалених протоколів для очищення та дезінфекції всього обладнання після кожного прибирання будинку. Ви можете бути впевнені, що обладнання, яке ми використовуємо у вашому домі, було ретельно очищено перед використанням для подальшого запобігання передачі захворювання.

“Мийдодир” пишається співпрацею та партнерством, з відомими виробниками хімії для клінінгу, яке поєднує в собі силу досвіду експертів у прибиранні житлових будинків та високоякісні засоби для прибирання. Забезпечення безпеки та здоров’я наших клієнтів і співробітників є нашим пріоритетом, і разом з компаніями виробниками ми продовжуємо підтримувати цю мету.

Дізнайтеся більше про продукти які ми використовуємо, або запитайте оцінку послуг, зв’язавшись з нами сьогодні!