1. Новини Закарпаття

Якісний домашній звук: Bowers & Wilkins Zeppelin New

Ми зробили для вас швидкий і максимально інформативний огляд на акустичний моноблок Bowers & Wilkins Zeppelin New

Ми зробили для вас швидкий і максимально інформативний огляд на акустичний моноблок Bowers & Wilkins Zeppelin New

Навушники це завжди добре, але домашній звук – це не менш цікаве питання для тих хто хоче слухати улюблені гурти з відчуттям ніби вони на концерті прямісінько зараз. На відміну від портативних навушників акустичні моноблоки значно більші що дозволяє розробникам нашпигувати їх більшою кількістю ріноманітних драйверів і подарувати користувачам відчуття, ніби солісти гурту AC/DC зараз співають прямо перед ними.

Моноблок Bowers & Wilkins Zeppelin New використовує одну з найпопулярніших форм, дещо схожу на величезний дирижабль. Така форма не тільки дозволила компанії використати всі можливі технічні рішення для якісного звуку, але й зробила цей моноблок чудовим додатком до будь-якого дизайну.

Придбати цей монблок ви можете на https://soundmag.ua/ але на що варто розраховувати? Ми розповімо про це на прикладі нашого швидкого і максимально інформативного огляду.

Дизайн та елементи керування

Дизайн моноблоку можна описати одним словосполученням – максимальна простота. Завдяки використанню форми дирижаблю розробникам вдалося створити можливо наймінімалістичніший моноблок на всьому ринку і це прийшлося до смаку любителям лофту. Завдяки використанню простих форм іматового чорного пластику Bowers & Wilkins Zeppelin New виглядає на тисячі доларів, хоча має досить прийнятну ціну.

Система керування у Bowers & Wilkins Zeppelin New представлена як фізичними кнопками які розміщені на корпусі моноблоку, так і за допомогою програмного забезпечення. Завантаживши додаток Music | Bowers & Wilkins користувач отримує повний доступ до керування моноблоком не підводячись з дивану у прямому сенсі цього виразу.

Звук та начинка

Як і більшість топових брендів розробники цього моноблоку не надто щедрі на деталі начинки й це цілком зрозуміло. Водночас ми можемо сказати що у Bowers & Wilkins Zeppelin New встановлені модулі WiFi (Airplay 2) та Bluetooth v. 5.0 з підтримкою кодеків SBC, AAC та aptX Adaptive.

Окрім цього, Bowers & Wilkins Zeppelin New може похизуватися одразу п’ятьма динаміками серед яких зусрічається пара 25-мм твітерів, два 90-мм СЧ-вуферів та сабвуфер зі збільшеним діаметром диффузору (150 мм). Такий сетап здатен розкачати будь-яку тусу, але також гарно підійде для прослуховування класичних музичних творів та навіть грі на ігрових консолях.

Що ж стосується якості звуку загалом, то єдине що можна сказати з впевненістю так це те що у Bowers & Wilkins Zeppelin New ви не знайдете жодного компромісу відносно якості звуку. Як і належить компаніям подобного рівня у новинці від Bowers & Wilkins звук на вищому рівні.

Підбиваючи підсумки ми впевнено можемо заявити що даний моноблок стане справжнім відкриттям для тих хто не знайомий з якісним домашнім звуком. Він чудово підійде для прослуховування будь-яких музичних жанрів та гарно показує себе під час переглядів фільмів або грі на приставці. Тож якщо вам потрібен універсальний домашній звук – погляньте на Bowers & Wilkins Zeppelin New.