1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Набір кухонних рушників: що потрібно знати при покупці?

16
Без регіону (не видаляти!)

Набір кухонних рушників: що потрібно знати при покупці?

Кухня - це місце, де регулярно готується їжа, проводяться обіди і в результаті накопичується велика кількість брудного посуду. Не всі українські господині мають посудомийну машину, багато миють її самостійно і тому потребують набору якісних кухонних рушників. Домашній текстиль повинен мати необхідні якості, які допоможуть жінці тримати кухню в повному порядку і чистоті.

Зазвичай кухонні рушники продаються поштучно або навіть у наборах, оскільки необхідні у будь-якому будинку та у великій кількості. При виборі комплекту необхідно враховувати такі фактори:

  1. Матеріал для кухонного рушника;
  2. Розмір та кількість найменувань у наборі;
  3. Забарвлення.

Мікрофібра або льон: дуже делікатний вибір

Однією з найважливіших характеристик та аспектів, які слід враховувати при виборі гарної моделі рушника для кухні, безсумнівно, є його тканина. Дійсно, важливо вибрати тип тканини, який ідеально підходить для ваших цілей використання. Насамперед, необхідно знайти полотно, яке придатне для вбирання зайвої води з посуду та поверхонь.

Чистий льон - дуже міцний, стійкий тип тканини, а також добре вбирає вологу. Виготовляється з рослинного компонента, який обробляється і перетворюється на вражаюче щільні та міцні волокна. Рослинний матеріал часто використовується для створення рушників та інших видів домашнього текстилю. Він ідеально підходить для всіх видів можливого використання, включаючи скляний посуд. Рушники з бавовни, наприклад, рекомендуються як для рук, так і для посуду, а лляні ідеально підходять виключно сушіння посуду та склянок.

Мікрофібра, наприклад, має велику поглинаючу здатність і швидко сохне з обох боків. Сьогодні на ринку також є рушники з мікрофібри, які мають значну перевагу в тому, що вони дуже легкі, а також особливо тонкі. Крім того, вони забезпечують дуже швидке висихання.

Якщо ви маєте намір придбати і використовувати дихаючий і практичний рушник, то мікрофібра - ідеальний для вас тип тканини для рушників. Це тип штучної тканини, виготовленої з комбінації поліестеру та поліаміду. Як правило, це дуже тонкий матеріал, навіть тонший за бавовну, а також дуже міцний. Цей матеріал характеризується високою капілярністю, тобто здатністю поглинати воду.

Саме з цієї причини це дуже популярна тканина для сушіння кухонних рушників або інших типів текстильних елементів, які ідеально підходять для чищення. Насправді, вони не вимагають особливих запобіжних заходів при їх використанні. Мікрофібру можна використовувати як для спортивного одягу, так і для усіх видів домашнього текстилю.

Для оцінки рівня надійності та повітропроникності рушника для ванної чи кухні одним із еталонних значень є так званий GPM, або грам на метр. Якщо етикетка не показує хороший рівень цих даних, то ми можемо помацати тканину і перевірити її вагу та текстуру. Тому важливо стежити за тим, щоб нитки не випадали під час використання та не протікали.

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber