1. Новини Закарпаття

Переваги та кілька причин придбати кеди від Vans

Переваги та кілька причин придбати кеди від Vans

Вперше взуття від Vans з'явилося у продажу у 60-х роках минулого століття. Проте з того часу багато чого змінилося. Якщо найперші моделі взуття виготовлялися з легкої парусинової тканини, яка дихала і добре пропускала повітря, в комплекті із щільною гумовою підошвою, то зараз є безліч різновидів взуття.

Характеристики взуття від Vans

Основна особливість у тому, що такі аксесуари ідеально підходять під будь-який одяг. Відповідно можна сміливо купувати сліпони венси під будь-який одяг у стилі кежуал. Тобто можна спокійно поєднувати їх зі спортивними костюмами, шифоновими сукнями, і навіть діловим одягом, який одягають в офіс. Основна особливість Vans у тому, що це унікальне взуття, яке підходить практично для всіх випадків життя. Йдеться про застосування таких кросівок для спортивних занять, тренувань, навіть бігу. Але при цьому взуття можна використовувати для прогулянок. Це стало можливим завдяки зручній колодці та щільній посадці по нозі. Завдяки м'якій гумовій підошві, вдається покращити амортизаційні властивості взуття.

Серед широкого асортименту взуття Vans варто виділити Vans Old Skool. Сучасні олд скули це незвичайні аксесуари, які відрізняються наявністю високої підошви та халяви. Завдяки цьому кеди можна носити не лише у суху, теплу погоду, а й у період міжсезоння. Не можна не відзначити, що кросівки від Vans відрізняються досить щільною, високою підошвою, яка характеризується добрими амортизаційними властивостями. Саме тому цей аксесуар підходить для спортивних занять. Крім цього, нерідко модель доповнюють блискавками, гарним принтом. Деякі моделі додатково оброблені шкірою. Все це робить можливим використання взуття навіть ранньою зимою.

Декілька причин купити кеди або сліпони від Vans

Причини популярності кедів від vans:

  • Стильний дизайн, який підійде практично будь-якій людині незалежно від віку
  • Можливість комбінувати з одягом різних стилістичних рішень
  • Наявність рельєфної та масивної підошви, що відрізняється хорошими експлуатаційними властивостями
  • Відмінною рисою кедів Vans є пласкі, міцні шнурки
  • Завдяки використанню натуральних дихаючих матеріалів, взуття можна носити як у літню пору, так і в період міжсезоння і навіть теплою зимою
  • Логотип компанії зазвичай знаходиться на заднику або на невеликому ярличку
  • Широкий асортимент моделей та доставка дозволяє обрати кросівки для всіх вікових категорій покупців

Покупець, яких хоч один раз у житті придбав кеди від Vans, не зможе відмовитись від такого зручного взуття. Це пов'язано з універсальністю, незвичайним дизайном, використанням високоякісних матеріалів.