1. Новини Закарпаття

Підписка Apple Music: ключові переваги і чому варто купувати підписку

Які основні переваги Apple Music, що цікавого в музичному додатку і де купити підписку зі знижкою.

Які основні переваги Apple Music, що цікавого в музичному додатку і де купити підписку зі знижкою.

Apple Music – популярна музична платформа компанії Apple. Потоковий музичний сервіс — відмінний вибір для користувачів, які люблять не тільки слухати треки, але й дізнаватися першими про новинки музичного простору, дивитися кліпи і підспівувати улюбленим пісням.

Переваги Apple Music: що дає оформлення передплати

Епл Музика не єдиний сервіс стримінгу музики, найвідомішими його конкурентами є Spotify та Google Play Music. Звичайно, кожен із них має свої сильні та слабкі сторони, але лідерські позиції щодо кількості передплатників стабільно утримує Spotify. Тим не менш, Apple Music має низку незаперечних переваг, які цінують його користувачі.

  1. Понад 70 млн пісень. Це треки різних музичних стилів, серед яких кожен слухач знайде те, що йому до вподоби.
  2. Відсутність реклами. Жодної зайвої інформації та дратівливих вставок — лише музика нон-стоп.
  3. Улюблені треки завжди доступні — можна завантажувати їх на свій телефон без обмежень, щоб відсутність wi-fi не ставила плейлист на паузу.
  4. Можливість зібрати власну добірку, вибрати вже готовий плейлист від редакторів програми або увімкнути прослуховування радіостанції будь-якого міста онлайн.
  5. Доступність на будь-якому пристрої: iPhone, iPad, Mac, спеціальний додаток для техніки на Android, можливість трансляції на колонки та Smart TV, програма CarPlay для автомобіля. Підключивши індивідуальну передплату можна використовувати до 6 пристроїв.
  6. Тексти синхронно зі звучанням пісні — можна влаштувати імпровізоване караоке.
  7. Різноманітність контенту: не лише пісні та кліпи, а й шоу, концерти та документальні кінострічки про артистів.
  8. Доступна ціна. Передплату можна купити на будь-який термін — на місяць, кілька місяців і навіть рік.
  9. Сервіс підтримує роботу у 113 країнах. Це найбільша кількість регіонів серед аналогічних додатків.

Скільки коштує і кому підійде підписка Епл Музика

Оформлення індивідуальної підписки для одного користувача на офіційному сайті наразі становить 4,99$. Замовити підписку на Епл Музику дешевше можна на сайті playmusic, де на данний момент така підписка коштує 75 грн на місяць.

Цей музичний сервіс — ідеальний варіант для поціновувачів музики різних напрямків. Незалежно від віку та переваг, кожен знайде те, що його цікавить: музику різних виконавців, у тому числі зарубіжних та вітчизняних, треки всіх музичних стилів, якісні добірки.

Для тих, хто цікавиться трендами – музичні топи та світові чарти. Якщо потрібно знайти трек, назва та виконавець якого невідомі, на допомогу прийде пошук за текстом пісні.

Для постійного доступу без інтернету — створення своєї медіатеки на пристрої зі зручним збереженням з Apple Music.