1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Що українці купують в інтернеті під час війни

15
Без регіону (не видаляти!)

Війна в Україні, спричинена російською федерацією, триває вже більше трьох місяців. За цей час змінились пріоритети багатьох людей.

Що українці купують в інтернеті під час війни

Війна в Україні, спричинена російською федерацією, триває вже більше трьох місяців. За цей час змінились пріоритети багатьох людей. Але незважаючи ні на що, життя триває, у багатьох містах працюють магазини та служби доставки. 

Найбільш популярними серед українців на сьогодні є покупки в інтернеті. Не тільки тому, що там більший вибір, ніж в звичайних магазинах, та нижчі ціни. Робиться це і через власну безпеку та безпеку продавців. 

Що саме зараз найчастіше продається в інтернеті та чи насправді покупки онлайн вигідні та безпечні, — читайте далі.

Одяг

Переважно це білизна та спортивне вбрання, яке наші співвітчизники купують не тільки для себе, а й для поранених на полі бою бійців, що захищають незалежність нашої Батьківщини і наразі перебувають на лікуванні. Також популярними є весняні речі для дітей та дорослих, адже покидаючи домівку в зимовому вбранні багато хто залишився без змінного одягу. Переважно це зручні повсякденні речі, в яких можна ходити до магазину, на роботу, прогулюватись містом за відсутності сигналів повітряної тривоги.

Взуття

З урахуванням сучасних нюансів життя, модельні туфлі на високих підборах мало кому знадобляться. Не тільки чоловіки, але й жінки різного віку та діти перейшли на максимально зручне взуття.

Медикаменти

В аптечних мережах спостерігається дефіцит великої кількості препаратів. Не у всіх населених пунктах можна купити необхідні для життя пігулки. Тому люди роблять онлайн-замовлення з інших міст і навіть з-за кордону.

Продукти харчування

Щоб бути здоровою та міцною, людина повинна харчуватись. Через відсутність певних продуктів в магазинах поруч з домом люди також замовляють їх онлайн через перевірені сайти. Це стосується не тільки звичайних продуктів для повсякденного споживання, але й дитячого харчування.

Зоотовари

Українці звикли турбуватись не тільки про себе, а й про тих, кого прихистили. Навіть у цей скрутний час вони не залишають своїх улюбленців, серед яких є коти, собаки та папуги, й купують для них корма, вітаміни та інші необхідні засоби.

Доглядові засоби

Війна – це не привід не доглядати за своїм лицем, тілом, волоссям. Безпосередньо на декоративну косметику зараз витрачається менше коштів. А от онлайн-покупки доглядових засобів та засобів гігієни на сьогодні досить популярні.

Автотовари та автозапчастини

В такий непевний час як ніколи потрібно, щоб автомобіль був на ходу. Але від невчасних поломок не застрахований жоден засіб пересування. А от багато деталей для машин, на жаль, є дефіцитними. До того ж ціни на цю категорію товарів зросли.

Як отримати замовлення

В кожного інтернет-магазину свої правила отримання товару. Купуючи в інтернет-магазині Алло https://allo.ua/ua/l-viv/, ви можете забрати все необхідне як на пошті чи за адресою, так і в працюючих точках видачі у вашому місті. Мережа максимально тримає ціни на довоєнному рівні, щоб українці могли робити покупки з вигодою для себе.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber