1. Новини Закарпаття

Чому слід купити iPhone 12 Mini

Лінійка iPhone 12 виявилася до непристойності широкою: вибрати можна не тільки колір і розмір, але обсяг пам'яті. Серед усіх новітніх смартфонів особливо виділяється iPhone 12 Mini - «малюк» виразно дивує своїми габаритами, нагадуючи компактні та приємні на дотик iPhone 5S та SE 1-го покоління. Є пара причин, чому варто купити айфон 12 мини бу.

Ознайомившись із ними потенційний покупець точно зрозуміє, що робити.

Найкрасивіший iPhone з усіх запропонованих

На погляд багатьох спеціалістів, які точно розбираються у гаджетах від відомої корпорації, в iPhone 12 Mini ідеально поєднуються риси корпусу від 5S і модуль подвійної камери на задній поверхні. Він менший за iPhone 11 або XR — за рахунок цього дуже зручно поміщається в руці, а великим пальцем спокійно можна дотягнутися до будь-якої точки екрану, що неможливо зробити на більших побратимах.

Компактних смартфонів скоро не залишиться, тому слід поспішати

Своїми габаритами iPhone 12 Mini нагадує смартфони до того, як вони стали величезними «лопатами», і це дуже добре на погляд багатьох володарів – плоскі краї дозволяють зручно користуватися ним навіть без чохла. Смартфон важить всього 135 г, що робить його таким самим зручним, як і iPhone 5S.

Який дисплей у iPhone 12 Mini?

iPhone 12 Mini має шикарний OLED-дисплей, якого вистачає і для листування в месенджерах, і для читання книг. Та навіть для перегляду відео на YouTube його буде достатньо. Так, екран найменший серед усіх iPhone 12, але це швидше плюс, ніж мінус. Навіть виріз під Face ID здається не таким і жахливим, навпаки, надає «малюку» якийсь особливий шарм. Про це багато хто пише у відгуках. До речі, якщо хтось вважає, що споживати контент на ньому не так вже й зручно, то слід спробувати якомога більше друкувати та обмінюватися повідомленнями – завдяки розмірам гаджет зручно тримати однією рукою.

Як працює A14 Bionic?

Найтоповий мобільний процесор на сьогоднішній день за думкою багатьох експертів. iPhone 12 Mini впевнено йде по стопах свого попередника, дивуючи потужністю та продуктивністю. Запасу процесора A14 вистачить ще на кілька років, так що можна спокійно насолоджуватися усіма функціями, грати, користуватися месенджерами та соцмережами, згортати програми, серед яких важкі ігри. У найближчі 2-3 роки, поки смартфон не почне пригальмовувати, точно не буде ніяких проблем з його використовуванням.

Яка камера в iPhone 12 Mini?

Камера у 12 Mini така ж хороша, як і у звичайного 12. Багато хто каже, що в iPhone 12 Mini стоїть найкраща камера й серед смартфонів подібного розміру – це величезне досягнення. 12 мегапікселів у основної камери, 12 мегапікселів у надширокого модуля і 12 у фронтальної. Якість знімків ідентична тим, що робить стандартний iPhone 12 – жодних урізан. Безумовно, якщо потенційному користувачеві важлива найкраща камера в смартфоні, то слід придивитися до цієї моделі, якщо розглядаються маленькі габарити. Якість фронтальної камери теж на висоті.