1. Новини Закарпаття

Поради щодо вибору жіночого одягу великих розмірів

При виборі одягу великих розмірів багато жінок стикаються з проблемою підбору і ідеальної посадки по фігурі. Багато хто з представниць прекрасної статі робить величезну помилку, обираючи одяг, який нагадує балахон. Саме тому жінка зрештою виглядає громіздко, а одяг не приховує зайві кілограми, а додає їх.

Принципи вибору одягу для жінок з пишними формами

Щоб приховати проблемні місця, немає потреби купувати вільне та просторе вбрання, достатньо придбати модель правильного крою. Для кожного з типів фігури існують різні рекомендації щодо вибору одягу. Якщо загалом фігура пропорційна, вибір одягу великого розміру спрощується. Немає сенсу відшивати вбрання на замовлення, можна придбати брендовий жіночий одяг великих розмірів у спеціалізованому магазині.

Поради щодо вибору одягу:

  • Жінкам з пропорційною фігурою підходить різноманітний одяг, тому вибір досить широкий. Основне завдання - підкреслити тонку талію, приховати пишні стегна та повні руки. Для цього ідеально підходять штанні костюми, які щільно сидять на стегнах та розширюються донизу. Це дозволяє приховати надмірно пишну нижню частину, врівноваживши фігуру. Також варто віддавати перевагу нарядам, які мають декоративні елементи на талії. Йдеться про пояс.
  • Для жінок з пишними стегнами ідеально підходить вбрання з баскою. Це оборка або бахрома, розташована у зоні талії. Саме вона дозволяє приховати круглий животик, створити візуально плавний перехід від талії до стегон.
  • Ситуація ускладнюється, якщо фігура у жінки за чоловічим типом, тобто з широкими плечима та вузькими стегнами. У такому випадку варто уникати вбрання з відкритими плечима. Найкраще, якщо ця частина тіла буде закритою. Добре ховають цю зону вільні блузи з шифону, або сукні з вільними рукавами.

Також можна зробити акцент на шиї, пов'язавши на неї бант. До цієї хитрості вдаються багато дизайнерів, оформляючи область шиї та декольте та різноманітними декоративними елементами.

Одягу з якої тканини варто віддавати перевагу?

Величезний вплив на зовнішній вигляд має якість тканини. Тому жінкам з пишними формами варто віддавати перевагу костюмним щільним тканинам, які добре драпіруються, надмірно не облягають фігуру. Варто уникати м'яких трикотажних тканин, що підкреслюють кожну складочку. Саме тому трикотажні футболки – не найвдаліший варіант.

Існує ще кілька порад вибору одягу для пишної фігури. Найкраще, обирати вбрання, яке має кілька колірних рішень. Жінкам з пишними стегнами краще обрати класичні штани, звужені донизу, із щільної чорної, темно-синьої або темно-сірої тканини. Якщо надмірна вага зосереджується у верхній частині, тобто в зоні плечей і спини, то в нижній частині можна одягти яскраві штани або спідницю, а верх доповнити темною однотонною блузою. Намагайтеся не використовувати у проблемних зонах тканини з яскравим малюнком.