1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Що краще дриль чи шуруповерт?

40
Без регіону (не видаляти!)

Що краще дриль чи шуруповерт?

Дриль та шуруповерт - відмінні та незамінні помічники, які мають корисні опції. Ці інструменти завжди можуть знадобитися під час ремонту, установки полиць і картин, а ось що краще дриль або шуруповерт – питання справді гарне. Звичайно ж, виконуючи певну роботу, і притому самостійно хотілося б під рукою мати потрібний і відповідний інструмент, адже домашньому майстру не так практично купувати велику різноманітність інструменту.

Чим відрізняється дриль від шуруповерта

Спочатку розглянемо, якими можуть бути інструменти. До різновидів дриля відносяться: ударна, ненаголошена, звичайна, кутова, мережева та акумуляторна. Дриль не тільки свердлить стіни, але й вкручує деталі кріплення, пробиває отвори в стінах з бетону і цегли.

Тепер дивимося на різновиди шуруповерта, які бувають: класичні, ударні, акумуляторні, мережеві та з функцією дриля. Шуруповерт, як і дриль свердлить отвори в дерев'яних та металевих поверхнях, пробиває в бетонних стінах отвори, вкручує елементи кріплення.

Якщо подивитися, то інструменти дуже схожі, але відмінність все ж таки є і це тріскачка, яка є у шуруповерта і відсутня у дриля. Здавалося б, простий механізм, але все ж таки зручно, коли можна регулювати силу вкручування кріпильних деталей.

Критерії вибору інструментів

Зрозуміти який інструмент краще не просто, для початку необхідно визначитися, що входить у плани вашої роботи, і як часто буде виконуватися, якої потужності і маси повинен бути апарат, чи буде в місці роботи електрика. Якщо порівнювати мережевий шуруповерт і бездротовий дриль, то шуруповерт легший, а у дриля потужніший двигун і з твердими будматеріалами він справляється краще. Якщо електрика в приміщенні або місці робіт відсутня, то вигідніше придбати акумуляторний шуруповерт, а не дриль. Рівень комфорту також має велике значення, бездротові дрилі потужніші, але й важчі, працювати з ними тривалий час стає стомлюючим. Продуктивний акумуляторний шуруповерт позбавить вас від зайвої тяжкості і проводів.

Якщо ви все-таки не змогли визначитися, тобто ще варіант - це дриль-шуруповерт . Цей універсальний інструмент поєднує в собі функції дриля та шуруповерта, а також оснащений тріскачкою. Такий апарат може бути ударним, працювати від мережі та акумулятора.

Рекомендуємо шуруповерти фірми Макіта в офіційного диллера https://makita.market/. Якісні, фірмові електротовари, доставка по Україні.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber