1. Новини Закарпаття

Гібрид в дизайні купе

Зі зміною моделі HR-V Honda тепер привносить свій гібридний привід для бренду в серію, яка, як очікується, матиме найкращі можливості продажу на українському ринку в майбутньому. 

Зі зміною моделі HR-V Honda тепер привносить свій гібридний привід для бренду в серію, яка, як очікується, матиме найкращі можливості продажу на українському ринку в майбутньому. 

Зі зміною моделі HR-V Honda тепер привносить свій гібридний привід для бренду в серію, яка, як очікується, матиме найкращі можливості продажу на українському ринку в майбутньому.  

Ні, громадське сприйняття бачить тільки Toyota як втілення гібридних автомобілів, хоча Honda також впроваджує цю технологію у серійні автомобілі вже понад 20 років – і тепер майже навіть більш послідовно використовує гібридні приводи, ніж японські конкуренти. Чому? Тому що до 2022 року в Європі всі об’ємні моделі мають бути електрифіковані. Це означає, що гібридний привід буде стандартним для всіх серій без акумуляторно-електричного приводу в майбутньому, звичайні бензинові або навіть дизельні приводи більше не доступні. Це вже стосується Jazz і CR-V, у Civic перехід на нове покоління моделі відбувся восени цього року.

Довжина і колісна база нового HR-V залишилися незмінними в порівнянні з попередником. Трохи менша висота з трохи більшим кліренсом разом з лінією даху надають йому вигляду, схожого на купе, який підкреслює відкривач задніх дверей, який, як і раніше, прихований у стовпі даху - на перший погляд HR- V виглядає як дводверний позашляховик.

Багато простору та різноманітності

В інтер’єрі зберігається відсутність оптичних трюків. Перед водієм порівняно традиційно оформлена кабіна з класичними високоякісними кнопками клімат-контролю, за якими ви можете швидко орієнтуватися. Сидіння ергономічної форми не здаються надто м’якими, але осьовий діапазон регулювання керма, який щедро оснащений кнопками, трохи тісний. Спереду огляд потрапляє на капот, обрамлений двома мітками, а під час руху заднім ходом камера заднього ходу та датчики паркування забезпечують всебічну підтримку – в стандартній комплектації.

Залежно від місця, необхідного для багажу, дві частини спинки заднього сидіння можна скласти вперед, щоб створити велику і рівну вантажну зону, або область сидіння, яка також розділена, можна скласти окремо до спинки або разом – практично для транспортування високих предметів, таких як кімнатні рослини, у стоячому положенні.

Жоден інший позашляховик не пропонує такого рівня мінливості, як і специфічний для бренду гібридний привід. Однак його акумулятор знаходиться під підлогою багажника, що помітно зменшує об’єм багажного відділення (335–1305 літрів) порівняно з попередником (448–1473 літри). Ядро гібридної системи HR-V походить від Jazz, але забезпечує вищу продуктивність, а батарея має збільшену ємність завдяки додатковим елементам батареї (60 замість 48). Honda обходиться без коробки передач. Бензиновий двигун потужністю 107 к.с. приводить у рух передні колеса безпосередньо, що відбувається лише на землі та на помірній швидкості на шосе. В іншому випадку електродвигун (96 кВт або 131 к.с.) бере на себе привід, а HR-V лише безшумно гуде, поки ємність батареї не вичерпується. В іншому випадку бензиновий двигун забезпечує необхідну енергію.

У повсякденному житті HR-V ощадливий і досить швидкий

HR-V виховує розслаблений стиль водіння. Плавне прискорення дозволяє йому безшумно муркотіти в чисто електричному режимі без двигуна внутрішнього згоряння якомога довше. Якщо двигун внутрішнього згоряння повинен подавати енергію, він вмикається тихо, доки педаль акселератора не натискається занадто сильно. Однак іноді це важливо, наприклад, під час обгону або виїзду на автомагістраль. 

Щоб зробити керування HR-V якомога приємнішим, Honda також в стандартну комплектацію автомобіля включає в себе багато додаткових зручностей, які зовсім не поширені в цьому класі. Будь то доступ без ключа та запуск двигуна, автоматичний кондиціонер, підігрів сидінь, навігаційна система, інтеграція зі смартфоном — Apple Carplay також бездротова — чи світлодіодні фари — все вже є в базовій версії Elegance без додаткової плати.

Те ж саме стосується і безпеки: усі HR-V в стандартній комплектації оснащені, серед іншого, адаптивним круїз-контролем, включаючи попередження про затор і виїзд зі смуги руху, а також розпізнавання дорожніх знаків.

Купити Honda HR-V в офіційному дилерському центрі Honda Львів "Арія Моторс."  Для консультацій телефонуйте на ном.: +380322323523 або завітайте в автосалон за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 306.