1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Міні-шпигунські камери – безпека на вашому боці

65
Без регіону (не видаляти!)

Міні-шпигунські камери – безпека на вашому боці

Шпигунські камери, гарні не тільки як електронний гаджет, але і як пристрій, що підвищує безпеку, наприклад, вдома. Шпигунські камери можуть відрізнятися одна від одної не тільки параметрами, але й формою та способом збирання. На сайті можна купити міні камеру.

На що звернути увагу під час вибору мінішпигунської камери?

Вирішуючи купити приховану камеру, варто подумати, де її кріпити. Якщо її завданням є постійне спостереження за однією областю, варто вибрати міні-шпигунську камеру, яку можна розмістити під стелею або в інших неочевидних місцях. Шпигунські камери зазвичай відрізняються невеликими розмірами, що гарантує ідеальне злиття з навколишнім середовищем.

Крім самого зовнішнього вигляду дуже важливо роздільна здатність зображення, а також кількість кадрів, що записуються в секунду. У деяких ситуаціях запис відео не так важливо, як якісний звук. На ринку є моделі шпигунських камер із вбудованим мікрофоном, що дозволяє записувати звуки, наприклад, на карти пам'яті. Не всі камери вимагають запису матеріалу на картку пам'яті.

Категорії:

  • За зовнішнім оформленням.
  • Захищеність від погодних умов.
  • Залежно від використання.

Шпигунські камери WiFi

Попри свою назву, шпигунські камери – це пристрої, якими можуть користуватися не лише співробітники спецслужб чи силових структур. Навпаки – вони можуть стати в нагоді в багатьох побутових ситуаціях, підвищити рівень безпеки і навіть стати цікавою ідеєю подарунка підлітку або любителю електронних гаджетів. Шпигунські камери доступні в різних формах і тому можуть використовуватися в багатьох ситуаціях. Це можуть бути невеликі пристрої, які можна прикріпити до одягу таким чином, що практично неможливо побачити їх.

Ще одним типом шпигунських камер є так звані інспекційні камери їх можна використовувати у вузьких місцях, наприклад, помістивши під двері. Цікава й шпигунська камера, вбудована в будильник – ви можете підключити її до мережі Wi-Fi та дивитися зображення, записане з будь-якого місця – або навіть на флешку. Така шпигунська камера непомітна та її виявлення практично неможливе. Пропозиція магазину також включає численні шпигунські аксесуари, такі як диктофони, вбудовані в брелоки, бирки або ручки. Вони дозволять вам непомітно записати розмову чи інші звуки.

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber