1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Переваги та сфера використання бетону м300

28
Без регіону (не видаляти!)

Переваги та сфера використання бетону м3

Бетон м300 - найпоширеніший варіант, який підходить для будівництва основ, важких конструкцій та стрічкового фундаменту. Його основна перевага у вищій міцності, ніж у бетону м200 та невисокій ціні, у порівнянні з маркою м400. Бетон м300 - це ідеальний варіант для конструкцій, які зазнають постійних навантажень. Це можуть бути дороги, проїжджі майданчики або тротуари. Використовуючи підходящі марки бетону, вдасться забезпечити цілісність дорожнього полотна протягом десятків років. В основі такої суміші лежить використання цементу, піску, щебню, води та пластифікаторів. Останні добавки вводяться для покращення пластичності суміші, і підвищення її еластичності. Це полегшує процес роботи, прискорюючи її.

Сфера використання бетону м300

Дана будівельна суміш відрізняється високою морозостійкістю. Через використання дрібного щебню, вдається перешкоджати утворенню центрів тріщин, внаслідок чого будівельна суміш стійка, навіть у регіонах із постійними перепадами температур та високою вологістю. Бетон м300 має низький коефіцієнт водопоглинання, тому ймовірність утворення розтріскування та руйнування під впливом води зводиться до мінімуму. Саме тому будівельну суміш використовують для заливання опор, які часто контактують із водою. Матеріал не підійде для будівництва постійних конструкцій, які перебувають у воді. Але для будівництва споруд, а також фундаменту в умовах високої вологості, він відмінно підійде.

Сфера використання бетону м300:

  • Для заливання тротуарної плитки
  • Для зведення тротуарів та доріжок у саду
  • Для виготовлення сходових прольотів
  • Для будівництва опор

Переваги бетону м300

Також можна сміливо використати цю будівельну суміш для будівництва не лише стрічкового, а й монолітного фундаменту. Через хороші експлуатаційні властивості, така будівельна суміш не просяде, тому будинок з часом не покриється тріщинами. Також матеріал підходить для влаштування каналізації, зливних систем. Тобто в умовах високої вологості та перепаду температур. Для створення такої суміші рекомендується використовувати цемент марки М400. Саме це забезпечить достатню міцність та стійкість суміші. Для зміни властивостей, варто використовувати пластифікатори та додаткові добавки. З їх допомогою можна збільшити пластичність суміші, її морозостійкість. Деякі суміші дозволяють досягти гідрофобності та звести практично до нуля водопроникність суміші.

Це чудовий варіант для приватного будівництва, що дозволить створити не лише привабливий ландшафтний дизайн, але й надійні допоміжні споруди для відпочинку та життя.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber