1. Новини Закарпаття

Переваги користування сервісом обліку продаж HugeProfit

Попри появу значної кількості сучасних програм, деякі підприємці використовують для обліку продажів блокноти та таблиці в Excel. Проте, варто розуміти, що саме такі програми блокують розвиток бізнесу.

Особливості застосування та призначення українського сервісу для зберігання даних HugeProfit

Автоматизація бізнес-процесів заощаджує гроші, а також час підприємців. Щоб запровадити сучасну систему торгівлі та облік продаж, раніше використовували програми російських розробників. Однак у нинішній ситуації застосування таких програм варто уникати через можливість розсекречення даних та використання їх на шкоду підприємству. Саме тому рекомендовано перейти на українські системи обліку. Багато відомих сервісів, які пов'язані з фінансами, піддаються втручанням хакерів.

HugeProfit - це своєрідний сервіс для автоматизації торгівлі, що дозволяє спростити та прискорити операції з обліку товарів. Завдяки програмі вдається систематизувати та інтегрувати пристрої торгівлі з корисними сервісами для бізнесменів. Основна особливість у тому, що компанія використовує надійні хостинги, на яких інформація зберігається тривалий час, з необхідністю створення резервних копій. Крім того, багатоступінчаста система захисту перешкоджає злому та розповсюдженню даних. Майданчик суттєво спрощує ведення бізнесу, а також дозволяє реалізовувати та відвантажувати продукцію, фіксувати процеси у віддаленому форматі, використовуючи інтернет.

Переваги HugeProfit

Основні переваги системи в тому, що є можливість поєднати дані з поштою та майданчиками, на яких продається товар.

Переваги HugeProfit:

  • Компанія використовує міжнародний стандарт безпеки, тому зламати сервіси дуже складно.
  • Повна анонімність у процесі роботи. Таким чином, дані підприємця залишаються прихованими.
  • Для зберігання даних використовуються хмарні ресурси, завдяки цьому не потрібно записувати інформацію на комп'ютері. Навіть після перевстановлення системи або форс-мажорних обставин, підприємець відновить доступ до даних.

Декілька разів на день проводиться автоматичне копіювання даних, тому втратити їх неможливо. Це своєрідна альтернатива програмі 1С, яка доповнена розширеним функціоналом.

Використовуючи програму, вдається систематизувати фінанси, а також витрати на роботу бізнесу. Завдяки цьому не залишається неврахованих товарів, вся інформація зафіксована. Це своєрідний симбіоз одразу декількох сервісів, які використовуються в обліку та аудиті, а також серед бухгалтерів. Однак основна особливість сервісу у застосуванні нових протоколів безпеки.