1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Sony PlayStation 5 Pro – консоль яка вразить усіх

56
Без регіону (не видаляти!)

В цій статті ми поговоримо про перелік головних особливостей покращеної моделі PS5 – PlayStation 5 Pro

Sony PlayStation 5 Pro – консоль яка вразить усіх

Компанія Sony вже давно вважається одним з лідерів на ринку консолей і це цілком зрозуміло, адже компанія не один рік радує геймерів новинками. Завдяки злагодженому виробництву, геніальним інженерам і прагненню стати найкращим виробником приставок – компанії раз у раз вдається вразити ігрову спільноту.

У 2020 році компанія Sony вразила геймерів виходом своєї нової консолі Sony PlayStation 5, яка за потужністю значно випереджає минуле покоління. Використання новітніх комплектуючих разом з вишуканим дизайном і продуманою програмною складовою дозволили компанії знову стати лідером ринку, принаймні консольного.

Потужність Sony PlayStation 5 складає трохи більше ніж десять терафлопс, що помітно більше ніж у попереднього покоління – Sony PlayStation 4. Така потужність дозволяє геймерам грати в останні новинки з неймовірною роздільною здатністю при цьому насолоджуючись великою частотою кадрів. Більшість експертів вважає що ця консоль з легкістю зможе впоратися з проєктами які вийдуть впродовж наступних кількох років, але у компанії Sony трохи інші плани.

Sony PS5 – це лідер ринку приставок, але технології не стоять на місці. Саме розробка нових комплектуючих і безумовна геніальність інженерів компанії дозволили створити покращену модель PS5 – PlayStation 5 Pro.

В чому особливості нового покоління консолей Sony?

Враховуючи величезну потужність і ігровий потенціал стандартної PS5 – фанати компанії Sony чекали від неї чогось неймовірного і скоріш за все вони знову будуть вражені. Якщо говорити про головні особливості PlayStation 5 Pro – то до їх переліку варто віднести:

  • Потужність

Не дивлячись на те, що консолі від головного конкурента компанії не спроможні похвалитися більшою потужністю – інженери Sony вирішили піти далі.

Потужність PlayStation 5 Pro по різним лінкас складатиме приблизно 20 терафлопс, що майже вдвічі більше, ніж в оригінальної консолі покоління. Такої потужності геймеру може вистачити приблизно на 7 років активної гри в останні новинки, але якщо поглянути на досвід PS4 Pro – цикл життя новинки буде значно довшим.

  • Покращена робота з графікою та освітленням

Завдяки оновленим комплектуючим консолі, які відповідають за якість картинки тепер геймери зможуть побачити новий рівень освітлення, а картинка на екрані стане ще більш реалістичною. Завдяки роботі яку провели інженери компанії навіть найприскіпливіші геймери зможуть насолоджуватися чудовою картиною стільки – скільки їм заманеться, незалежно від розміру телевізора або монітора.

  • Дисковод і накопичувач

Крім збільшеної потужності, PlayStation 5 Pro також зможе похвалитися вбудованим SSD накопичувачем, швидкість якого значно виросла відносно оригінального покоління консолі. Завдяки такому оновленню усі ігри стануть запускатися ще швидше, а сама консоль буде працювати ще спритніше.

Окремої уваги варто те що PlayStation 5 Pro буде поставлятися в одній модифікації, з вбудованим дисководом. Тож якщо ви окрім гри у найсвіжіші новинки також плануєте почати колекціонування ігрових дисків – PlayStation 5 Pro це те що вам потрібно.

Підбиваючи підсумки ми можемо з усією впевненістю сказати, що PlayStation 5 Pro знову сколихне ринок. Її вартість скоріш за все складатиме близько 800 доларів, а презентація відбудеться протягом 2023 року.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber