1. Новини Закарпаття

Замовити суші у Дніпрі: яку доставку обрати?

Якщо ви шукаєте суші у Дніпрі, пропонуємо призупинити пошуки та звернути увагу на «КотоСуші» ▷▷▷ Великий асортимент, хороші ціни.

Якщо ви шукаєте суші у Дніпрі, пропонуємо призупинити пошуки та звернути увагу на «КотоСуші» ▷▷▷ Великий асортимент, хороші ціни.

Маркетинг у світі та нашій країні зокрема розвинений дуже добре. З усіх боків на споживачів вивалюють тонни рекламних слоганів, унікальних та акційних пропозицій. Скрізь дешево, якісно та смачно. Знайти хорошу доставку суші за таких умов можна лише шляхом спроб та помилок.

Якщо ви шукаєте суші у Дніпрі, пропонуємо призупинити пошуки та звернути увагу на «КотоСуші» (https://kotosushi.com.ua/). Це одна з небагатьох доставок суші та ролів у місті, яка не втратила своєї репутації в гонитві за прибутком і постійно зростаючим попитом.

Великий асортимент, хороші ціни

Багато гастрономічних закладів формують свій асортимент з самого початку, рідко додаючи щось нове. Асортимент "КотоСуші" великий і до того ж він поступово розширюється, поповнюючись новими видами ролів, у тому числі фірмовими рецептами від шеф-кухаря.

Роли вперше з'явилися в США, але в Україні та інших країнах світу саме вони стали популярними багато в чому через форму та незвичне змішування різних інгредієнтів. Суші – традиційна японська страва, яка має свій унікальний смак та стиль.

Що можна замовити:

У «КотоСуші» ви можете замовити традиційні «Каліфорнія» та «Філадельфія», більш рідкісні «Токіо» (лосось, тунець, манго), «Юджин 2.0» (лосось, вугор, огірок та сир «філадельфія»), «ТоТо »(Тигрові креветки, сурімі, огірок) та багато інших варіацій. Є й фірмові роли на кшталт «Муркот» (лосось, креветки, авокадо, сурімі, «філадельфія»), «Натс 2.0» (копчений вугор, тигрові креветки, омлет «тамаго», огірок) тощо.

Для великих компаній представлений великий вибір суші-сетів. В асортименті ви знайдете "Алекс Фрейман сет", "Степан Пантера", "Великий і Чесний", "Вегетаріанцям" і, звичайно ж, "КотоСуші сет". Ми привели лише частину суші-сетів, список значно більший.

Боули – незвично та незвично, але дуже смачно. Є «Гавайський з лососем та рисом», «Японський з куркою теріяки та рисом», «Тайський тофу з локшиною», «Аргентинський з авокадо та кіноа», «Кубинський з креветками та едамамі» та багато інших.

Рамени – супи з незвичайним та унікальним смаком. В асортименті Рамени з креветками, куркою, телятиною та «Котері Кунг».

Також ви можете замовити снеки та напої прямо з Японії.

Асортимент постійно поповнюється новими суші та ролами. Часто проводяться акції та розпродажі.

«КотоСуші» – смачно, швидко та недорого

Втомилися перебирати японські ресторани та доставки суші у пошуках справді гарного закладу? Сподіваємось, що ваші пошуки закінчено. "КотоСуші" - це не тільки смачно, але і доступно. Через велику кількість постійних клієнтів ціни на суші та роли помірні.

Додайте сюди ще відповідальний підхід до роботи та правильно пророблену логістику. Вийде найкраща доставка суші та ролів, де і смачно, і швидко, і недорого.