1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Як відновити мікрофлору кишківника після застосування антибіотиків?

40
Без регіону (не видаляти!)

Як відновити мікрофлору кишківника після застосування антибіотиків?

Антибіотики – необхідний засіб для лікування бактеріальних інфекцій, а також профілактики ускладнень після операційних втручань. Але попри їх незаперечну користь, є серйозні проблеми, пов'язані з антибіотиками. Застосування антибіотиків може супроводжуватись побічними ефектами, один з яких – порушення балансу мікрофлори в кишківнику, відновити який допоможе засіб Лактіалє. Вбиваючи шкідливі бактерії, антибіотик знищує корисних представників мікробіоти. Деякі види корисних бактерій зникають назавжди.

Наслідки приймання антибіотиків

Порушення балансу призводить до таких проявів, як нудота, діарея, метеоризм та загальний дискомфорт у кишківнику. Діарея є одним із найчастіших ускладнень при вживанні антибіотиків, вона розвивається у 5–40% пацієнтів (залежно від віку пацієнта та типу антибіотика). Діарея, викликана антибіотиками, як правило, розвивається не під час їх вживання, а через 2-3 тижні. Це відбувається тому, що корисні бактерії, що мешкають у кишківнику та забезпечують його здоров'я, гинуть.

Як правильно приймати пробіотики для відновлення мікрофлори кишківника?

Користь застосування пробіотиків одночасно з антибіотиками під великим питанням, бо більшість корисних бактерій гине під час "бомбардування". Загинуть пробіотики чи виживуть залежить від конкретних штамів бактерій. Приймаючи Лактіалє одночасно з лікуванням антибіотиками, слід його застосовувати за 2-3 години до або після вживання основного лікувалього препарату. За цей період корисні бактерії повністю засвоються.

Якщо вживаєте пробіотики після курсу антибіотиків, дотримуйтесь правил, які допоможуть збільшити їх ефективність:

  • Пробіотики, в тому числі і Лактіалє, рекомендовано приймати не менше чотирьох тижнів. Їм потрібен час, щоб подіяти.
  • Пробіотики мають бути високоактивними. Звертайте увагу на значення “ДЕ” – колонієутворюючі одиниці. Обирайте пробіотики з ДЕ не менше 10 в 8 ступені. Чим вище це значення, тим більше ефекту від засобу.
  • По можливості обирайте питні форми - в них живі бактерії, які починають працювати одразу, як потрапляють в організм. У капсулах бактерії "сплять" і прокидаються в організмі за кілька годин, складно передбачити, в якій кількості.
  • Використовуйте кілька штамів пробіотичних бактерій для відновлення балансу. Це дозволить швидше відновитися.

Під час застосування Лактіалє, підживлюйте мікрофлору продуктами з пребіотиками (їжею для бактерій). Багаті на пребіотики банани, цибуля, часник, цикорій, артишоки, топінамбур, сухі боби та цільнозернові продукти. Застосування Лактіалє після антибактеріальних препаратів дозволяє швидше відновити мікробіом і зміцнити вразливий імунітет.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber