1. Новини Закарпаття

Обслуговування лазерних принтерів в «Київ ІТ Сервіс»

Лазерна оргтехніка нового покоління цінується користувачами не тільки за якісний друк, а й за значний ресурс. Норма витрачання сучасних моделей становить від 1500 до 40 тисяч сторінок. Закінчення тонера у витратнику зовсім не лякає користувачів, бо вони знають, що заправка лазерного картриджа в Київ ІТ Сервіс виконується швидко та якісно. При цьому вартість послуги становить від 149 грн, в залежності від багатьох факторів. Перш ніж звернутися до цієї компанії, варто з нею ближче познайомитися.

«Київ ІТ Сервіс» зсередини

На українському ринку фірма працює понад 20 років. Засновники компанії не просто добре розуміються на друкувальній техніці, а люблять свою справу. До персоналу пред’являються високі вимоги. Кожний працівник регулярно проходить курси підвищення кваліфікація. До того ж майстри постійно слідкують за новинками у світі електроніки та моніторять технології створення БФП популярних брендів. Така обізнаність дозволяє:

 • вправно заправляти картриджі нового зразку;
 • удосконалювати техніку відновлення витратників;
 • отримувати високу якість друку;
 • забезпечувати довгий строк служби обладнання;
 • проводити якісну заправку впродовж 15-20 хвилин.

Крім того, робітники сервісного центру «Київ ІТ Сервіс» добре розуміються на програмному забезпеченні оргтехніки. Завдяки цьому вони швидко розв’язують проблеми, що виникають через збій у роботі драйверів. Все ж таки у більшості випадках некоректний друк лазерного принтера пов'язаний зі зношенням основних вузлів та деталей друкувального пристрою. Однак їх заміна часто не дає очікуваного результату. Зазвичай доволі скоро на тексті/зображенні з’являються різні дефекти. Причиною цього є використання запчастин, виготовлених із дешевих матеріалів. Тому працівники «Київ ІТ Сервіс» замовляють витратні матеріали (наприклад, тонер) та запасні частини (фотобарабани, леза та вали) лише у перевірених компаній.

Заправка картриджа потребує точності

Дехто вважає, що заправлення витратників є досить нескладним завданням, але вони помиляються. Перш за все майстрові потрібно вдало підібрати марку тонера, аби він відповідав характеристикам моделі МФУ. Тоді мікрогранули якнайкраще запечуться на поверхні листа, і текст буде чітким та насиченим, а головне, довговічним. Щоб забезпечити високу якість друку, сервіс-інженеру також потрібно:

 • правильно розібрати тонер-картридж, нічого не пошкодивши в пристрої;
 • ретельно очистити всі деталі;
 • використати для очищення модулів розчини, які не зіпсують діелектричне покриття та матеріал валів;
 • засипати відповідну кількість тонерного порошку (для кожної моделі своє дозування);
 • правильно зібрати витратник;
 • перевірити якість друку.

З огляду на це майстри компанії «Київ ІТ Сервіс» дуже відповідально підходять до кожного етапу заправлення. Встановлюючи модулі, а особливо очищувальне та дозувальне леза, вони стараються максимально рівно зафіксувати пластини. Своєю чергою, це забезпечує рівномірний розподіл тонера на поверхні валу проявлення та якісне очищення барабану від залишків порошку. Ці нюанси виконання заправки картриджів відіграють велике значення у правильній роботі лазерних принтерів. Працівники сервісного центру «Київ ІТ Сервіс» знають всі особливості обслуговування оргтехніки, аби вона служила довго та ще довше.