1. Новини Закарпаття

Навіщо великим компаніям переходити на хмарні сервіси?

Хмарний сервіс – це не тільки зручний спосіб зберігання даних, але й онлайн-платформа управління роботою. Значна частина компаній почала активно задіювати хмарні рішення і сервіси ще за часів локдауну та вимушеного переходу на віддалений формат взаємодії з клієнтами та колегами – і з кожним роком витрати бізнесу на онлайн-сховища лише збільшуються.

Як обрати хмарний сервіс?

Хмарна платформа доступна з будь-яких пристроїв. Користувач може вивчати, редагувати, пересилати файли – і це значно спрощує командну роботу, заощаджує багато часу. Компанія Cloudfresh пропонує клієнтам запровадження популярних хмарних сервісів. На підставі споживчого попиту було сформовано список актуальних рішень:

  1. Google Cloud Platform. Одна з найбільш популярних платформ, активне використання якої обумовлено великою кількістю хмарних служб і інструментів, доступних користувачам. Це універсальне рішення для малого та великого бізнесу. Віддаючи перевагу GCP, власник компанії впевнений у прозорості умов використання платформи, що мінімізує ймовірність непередбачених витрат.
  2. Asana. Ефективне рішення для оптимізації бізнес-процесів і управління проектами. Численні інструменти планування, звітності, обміну інформацією – це відмінний варіант для продуктивної взаємодії різних відділів, а також швидкої постановки поточних завдань. Програма для управління проектами допоможе грамотно організувати роботу всієї команди, ставлячи цілі, строки, та оцінюючи результати кількома натисканнями клавіш.
  3. Zendesk. Один із найкращих сервісів для організації першокласної клієнтської підтримки: вхідні та вихідні дзвінки, чат, доступ до всієї клієнтської інформації в єдиному вікні, мультиканальність. Безперебійна робота доступних інструментів Zendesk допоможе підтримувати якість обслуговування на стабільно високому рівні, моментально реагуючи на звернення клієнтів.

У виборі хмарного сервісу корисно орієнтуватися на рекомендації фахівців, які проаналізують поточні потреби бізнесу та можуть запропонувати клієнтам не лише оптимальне поєднання якості та ціни, а й повний комплекс послуг: від консультування на початковому етапі до налаштування та навчання на фінальному.

Переваги хмарних сервісів

Цифрові розробки та онлайн сховища даних стали найважливішою частиною сучасного бізнесу з цілого ряду причин:

  • комфорт;
  • доступність;
  • масштабованість;
  • доступ з будь-якої локації;
  • економія.

І якщо потрібна платформа для підтримки клієнтів, зберігання інформації або оптимізації процесів – варто довіряти професіоналам, які готові розповісти про характеристики кожного продукту, допомогти з підбором та забезпечити digital-трансформацію, впроваджуючи новітні розробки.