1. Новини Закарпаття

Медтехніка для лікарень від постачальника MedicalStore

Медтехніка для лікарень від постачальника MedicalStore

Через світову кризу, зниження рівня життя, погіршення добробуту населення, скорочуються витрати не тільки на відпочинок, одяг, а й медичне обслуговування. Саме тому медична галузь змушена шукати шляхи економії та скорочення витрат, щоб здешевити послуги для населення. Для цих цілей використовують медичне обладнання б/у, яке відновлене та модернізоване. Це відмінна альтернатива новому обладнанню, яке дешевше за ціною, але не гірше нових аналогів.

Яким чином відбирається медична техніка б/у?

В першу чергу оцінюють терміни її роботи. Віддають перевагу апаратам, які відпрацювали не більше третини всього терміну, інакше медтехніка не підходить для доповнення і реконструкції. Після цього здійснюють повне обстеження обладнання, визначаються його слабкі сторони. Після цього здійснюється удосконалення, ремонт і заміна пошкоджених частин, якщо вони є. Все це необхідне для того, щоб забезпечити оптимальний рівень, покращивши технічні характеристики виробу.

Нова техніка коштує величезних грошей через використання іноземних запчастин. Через світову кризу і зростання курсу долара, нове обладнання стало практично непідйомним навіть для медзакладів з досвідом і великою кількістю пацієнтів. Саме тому навіть відомі клініки змушені заощаджувати. Вартість обладнання б/у в 2-3 рази нижча, ніж нового. Це чудовий варіант для того, щоб обладнати муніципальні клініки, невеликі районні лікарні, а також відомі медустанови.

Переваги придбання техніки від компанії MedicalStore

В першу чергу здійснюється розмова із замовником, з метою з'ясування технічних характеристик. Після цього створюється список складових частин і деталей, щоб забезпечити працездатність всієї системи.

Переваги компанії MedicalStore:

  • Задоволення всіх вимог клієнтів
  • Можливо замовити обладнання від відомих європейських виробників з величезною знижкою
  • Технічне обслуговування та ремонт техніки
  • Налагодження, та запуск у роботу обладнання

Вся б/у томографічна техніка проходить обов'язкову передпродажну перевірку за критеріями:

  • функціональність
  • працездатності
  • загального технічного стану
  • відповідності специфікації виробника

Клініка, або будь-яка інша медична установа, отримує систему, працюючу як годинник та здатну виконувати діагностику. Техніка відповідає всім вимогам міжнародних стандартів та українських нормативних документів. Сучасне обладнання дозволяє проводити точну діагностику у стислі строки, підбирати ефективні медичні препарати та здійснювати малоінвазивні втручання. Вони скорочують період реабілітації та відновлення пацієнтів.