1. Новини Закарпаття

Ілон Маск передав системи Starlink ПриватБанку

У лютому 2022 року в Україну надійшли перші системи супутникового інтернету Starlink від Ілона Маска, які почали працювати уже в березні. Нагадаємо, що Starlink надає можливість користуватись інтернетом у місцях, де він був відсутній або ж працював з перебоями у будь-якій точці нашої планети. В Україні, на даний момент, така система є максимально необхідною для забезпечення функціонування фінансових установ та іншої критичної інфраструктури типу енергетики, охорони здоров’я, тощо.

Інші цікаві новини за посиланням який месенджер найбезпечніший.

Одним із перших систему супутникового інтернету від SpaceX – Starlink, отримав державний банк ПриватБанк, який уже розпочав процес налаштування даних систем. Повідомляється, що системи розподілені між різними регіонами та в сукупності із іншими ресурсами повинні забезпечити безперебійне функціонування фінансової сфери України.

Окрім цього, станції Starlink були адаптовані для українських потреб, а саме був увімкнений мобільний роумінг та впроваджено оновлення для зниження споживання енергії. Зараз супутниковий інтернет уже отримали такі області: Житомирська, Чернівецька, Тернопільська, Запорізька, Закарпатська, Львівська, Полтавська, Рівненська, Вінницька та Київська.

Зазначимо, що доступ до інтернету від Ілона Маска також отримали Intellias (IT-компанія) та провайдер «Ланет».