1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Де можна купити органічну каву в Україні?

41
Без регіону (не видаляти!)

Де можна купити органічну каву в Україні?

Крім кофеїну зерно кави містить десятки органічних кислот, сотні ароматичних речовин, потужні антиоксиданти, вітаміни та інші корисні речовини. Інноваційні технології вирощування підвищують врожайність, покращують смакові властивості та знижують вартість продукції, однак вони також стають джерелом шкідливих компонентів, що надходять із синтетичних добрив та засобів для захисту рослин в процесі вирощування. Органічна кава не схильна до таких негативних впливів, оскільки технологія її вирощування максимально сприяє тому, аби поживні речовини зберігалися у зернах. Крім того, відмінною особливістю технології органічного землеробства є підтримка родючості ґрунту та захист дерев від шкідників за допомогою природних механізмів. Так для поліпшення зростання дерева, що плодоносить, на всіх етапах його життя можна використовувати виключно пташиний послід або коров'ячий гній. А для відлякування різноманітних комах можна використовувати тільки спреї з різних рослин, які мають сильний запах. Хімічні інсектициди та добрива при вирощуванні органічної кави використовувати заборонено. Відмова від хімії пов'язана із необхідністю збільшення популяції тварин і птахів. Збирають урожай вручну з урахуванням ступеня дозрівання кавових ягід. Особливі вимоги пред'являються до обробки, транспортування та упаковки зерен.

Органічну каву купити можна в інтернет-магазині Coffee Story. На онлайн-полицях магазину представлений широкий асортимент продукції на будь-який смак. Для справжніх гурманів доступними до замовлення є:

  • Колумбія Лауріна Ла Негріта з присмаком винограду та ананасу. Також відчутні легкі ноти амарето;

  • кава органічна Кенія Мутека Мутуаїні АВ. Нагадує ягідний чай із шипшиною та гібіскусом;

  • Сальвадор Дон Мануель із щільною текстурою та складним, насиченим смаком (червоне яблуко, родзинки, тростинний цукор);

  • кава органічна Ефіопія Арсосала з нотами абрикоса, смаком лайма та квіткового меду та багато інших сортів.

Як замовити органічну каву в Києві?

Щоб оформити замовлення, необхідно додати бажану позицію до кошику на сайті інтернет-магазину та дотримуватися інструкцій. Також купити органічну каву в зернах можна залишивши заявку по телефону або за допомогою заповнення форми зворотного зв'язку.

Серед переваг оформлення замовлення кави саме в цій компанії можна відзначити доступні ціни на продукцію, оригінальність кави, варіативність способів доставлення замовлення тощо.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber