1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Подкасти для вивчення англійської

28
Без регіону (не видаляти!)

Тут ви дізнаєтеся як вчитися за допомогою подкастів та на які ресурси варто звернути увагу.

Подкасти для вивчення англійської

Подкаст — це один зі способів вивчення англійської цікавим та не шаблонним способом. За допомогою них ви зможете дізнаватись щось нове, розширювати словниковий запас, тренувати власний акцент та сприймати різні діалекти на слух.

Що таке подкаст?

Подкаст — це майже як радіопередача, але її запис можна завантажити на смартфон чи комп’ютер для повторного прослуховування. Він може бути як у форматі монологу, так і діалогу. На відміну від радіопередачі, подкаст може записати будь-хто, наприклад, якщо ви вчите англійську, то в якості додаткових занять можете слухати уроки викладача мови.

Розмовна англійська для дітей онлайн це реально! Потрібно лише підібрати правильні курси. Наша рекомендація це Перший Кембриджський освітній центр.

Як вчити англійську за допомогою подкастів?

Головна ціль подкасту — полегшити сприйняття мови на слух та покращити вимову. Також, для тих хто планує здавати міжнародні іспити TOEFL, IELTS рекомендовано слухати подкасти на різноманітні теми, такі як політика, культура, садівництво, будівництво, тощо. Це допоможе:

  • розширити світогляд;
  • швидко зорієнтуватися під час написання есе;
  • відрізняти різні діалекти англійської на слух, адже в різних країнах та навіть в регіонах акценти часто бувають різними;
  • поповнити свій словниковий запас;
  • запам’ятати вхідні та завершальні фрази в структурі тексту.

Під час вивчення теми подкасту використовуйте два методи засвоєння матеріалу по-черзі: обширний та інтенсивний.

  • обширний — прослухайте аудіозапис, старайтесь зрозуміти в загальному про що йде мова. Не перекладайте кожне слово, важливо збагнути зміст;
  • інтенсивний — прослухайте аудіозапис, після цього прочитайте його текстовий дублікат. Якщо зустрічаються незнайомі слова, фрази, можливо ідіоми, то випишіть їх. Після перекладу постарайтесь вигадати декілька речень з ними.

Подкасти на іноземних інтернет-ресурсах

Voice of America

Тут ви зустрінете різні подкасти на актуальні теми. Кожен подкаст записаний повільнішим темпом, ніж зазвичай використовується в розмові. Тому Voice of America чудовий варіант для початківців, щоб почати тренувати англійську мову на слух. На цьому сайті ви зустрінете подкасти на різні теми, починаючи з культури, світського життя і закінчуючи політикою, наукою та аграрним сектором.

British Council

Подкасти на цьому сайті підійдуть для рівнів від Elementary до Pre-intermediate. Зазвичай, об’єктом аудіозаписів є повсякденні теми, завдяки чому ви зможете засвоїти сучасну лексику розмовної мови. Під кожним подкастом знаходиться стенограма, за допомогою якої ви матимете змогу перевірити чи вірно ви зрозуміли про що йшлося в записі та виписати невідомі слова. Після ознайомлення з матеріалом British Council пропонує пройти тестування для закріплення вивченого.

The English We Speak

The English We Speak — це коротки подкасти тривалістю від трьох до шести хвилин, випускаються щотижня. Задача подкастів ознайомити з британськими ідіомами, які використовуються в побуті. Кожен випуск — нова ідіома. Ця програма розрахована на людей із середнім та просунутим рівнем знань.

Here’s the Thing

Here’s the Thing — це найбільш відомий та цікавий подкаст ведучим якого є актор Алек Болдуін. Він бере інтерв’ю у людей різних сфер діяльності, це відомі митці та політики. Завдяки розгорнутим, насиченим та захоплюючим інтерв’ю ви матимете змогу дізнатися більше про гостя програми та його професійний шлях.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber