1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Чим обумовлена популярність італійської піци?

47
Без регіону (не видаляти!)

Чим обумовлена популярність італійської піци?

Піца - це улюблена страва не тільки серед італійців, а й жителів всіх країн, незалежно від їх місця проживання. В оригінальному варіанті, піца представляє собою закритий коржик з начинкою, великою кількістю сиру. Зараз користується популярністю саме відкритий варіант подачі на тонкому коржі, доповнений великою кількістю сира Моцарела.

Причини популярності піци

Багато європейських та світових кухонь можуть похвалитися широким асортиментом страв з унікальними смаковими характеристиками. Однак саме піца, про яку можна дізнатися подробиці тут, стала найпоширенішою стравою у світі, незалежно від регіону. Це зумовлено відносно невисокою вартістю виробництва, простотою приготування та широким асортиментом начинок. Тому деякі господині намагаються самостійно приготувати цю страву.

Італійські майстри використовують для приготування страви максимально тонке тісто, товщина якого становить всього 1,5-2 мм. Завдяки цьому домінуючим стає смак начинки, а ароматне тісто лише доповнює його. Американські кухарі вважають за краще додавати до складу тіста велику кількість рослинної олії та дріжджів. Завдяки цьому коржик виходить зовсім не тонким, як в італійському варіанті, а пишним. Зараз здебільшого користується популярністю італійська піца, оскільки поєднує у собі велику кількість продуктів.

З чим можна замовити піцу:

  • З ковбасою
  • З морепродуктами
  • З овочами для вегетаріанців
  • Комбінуючи солоні та солодкі продукти

Для любителів гострих страв створена мексиканська піца. У її складі міститься велика кількість червоного перцю. Крім того, до складу додають велику кількість запашних трав. У первинному варіанті італійських кухарів до складу входили сицилійські трави. Саме вони надають страві неповторного аромату, який подобається не тільки італійцям, але й гостям країни. Зараз у мережі з'явилася величезна кількість служб доставки, які займаються приготуванням цієї італійської страви. Однак не всі можуть похвалитися відмінними смаковими характеристиками, та дотриманням оригінальної технології.

Переваги піцерії Mapizza

Піцерія Mapizza створена італійськими кухарями, саме тому смак страв максимально наближений до оригінального.

Кілька причин замовити піцу в Mapizza:

  • Швидка доставка
  • Можливість зробити замовлення на сайті без здійснення дзвінка
  • Уважність персоналу
  • Використання оригінальних рецептів від італійських кухарів

Якщо необхідно відсвяткувати день народження, або корпоратив в офісі, та немає бажання стояти на кухні, готуючи величезну кількість частування для гостей. У такому випадку персонал зможе виконати всі побажання іменинника, приготувати смачну продукцію для веселого святкування.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber