1. Новини Закарпаття

Чому PlayStation 5 краща за PlayStation 4?

В цій статті ми розповімо що ж такого особливого в консолі PlayStation 5, та чим вона краща за PlayStation 4

 В цій статті ми розповімо що ж такого особливого в консолі PlayStation 5, та чим вона краща за PlayStation 4

Гонитва за новинками завжди була у геймерів в крові, але з консолями дещо інша ситуація. Завдяки тому, що консолі не потребують апгрейдів їх часто використовують роками, і навіть коли з’являється наступне покоління – далеко не всі планують розлучатися з улюбленою приставкою.

Відвідавши магазин приставок Retromagaz ви можете особисто познайомитися із можливостями PlayStation 5, але чи варто купувати її якщо у вас вже є PlayStation 4?

Дуже багато володарів PlayStation 4 задаються тим самим питанням і тому ми вирішили розказати, а що ж такого особливого в консолі нового покоління від компанії Соні. І почнемо ми з найголовнішого.

Покращена графіка

Останні роки компанія Соні намагалася досягти максимуму з можливого від своєї консолі минулого покоління. Як це не прикро, але заліза яким могла хизуватися PlayStation 4 уже недостатньо для того, щоб впоратися з новітніми ігровими проектами та саме тому PlayStation 5 наразі є найкращим вибором.

Створюючи PlayStation 5 компанія Соні дуже прискіпливо підійшла до питання підбору заліза і завдяки цьому в неї вдалося створити найтехнологічнішу приставку у своїй історії. Завдяки використанню сучасного обладнання PlayStation 5 може сперечатися з ігровими системами, тож щодо якості графіки вам перейматися не доведеться. Вбудоване у PlayStation 5 залізо з легкістю впорається з ігровими проектами які виходитимуть найближчі кілька років.

Швидкість роботи

На відміну від PlayStation 4 яка мала досить застарілий формат жорсткого диска – PlayStation 5 може похизуватися новесеньким SSD який відчутно впливає на швидкість роботи як ігор, так і самої приставки.

Якщо вас бентежить швидкість завантаження ігрових проектів і граючи на PlayStation 4 вас не дуже радувало чекати по кілька хвилин доки гра завантажиться – у PlayStation 5 ви не зіштовхнетесь з подібними проблемами.

Зворотна сумісність та нові проекти

Як ми вже згадували раніше – одна з найголовніших проблем PlayStation 4 це застаріле залізо. Нові ігри вимагають від консолей нового рівня потужності, а консолі минулого покоління просто не спроможні видавати такі показники.

Водночас обравши PlayStation 5 ви, без проблем, зможете пограти у більшість ігор які були у вашій бібліотеці на PS4. Завдяки зворотній сумісності ви зможете перепройти улюблені тайтли, а володіючи консоллю нового покоління ще й зможете пограти у продовження улюблених тайтлів, та познайомитися з абсолютно новими історіями. Окрім того, нова консоль може запропонувати вам як мінімум ще 3-4 роки гри на найвищих налаштуваннях, у той час, коли застаріла PlayStation 4 вже позбавлена нових ігор та важко справляється з останніми проектами які на неї вийшли.

З огляду на всі перераховані деталі та нюанси можна з упевненістю сказати, що саме PlayStation 5 наразі є найкращою консоллю для придбання. Навіть якщо ви вже володієте PlayStation 4 – обравши консоль нового покоління ви отримаєте зовсім новий експірієнс під час взаємодії з консоллю та зможете забути про середні налаштування графіки ще як мінімум на кілька років. Окрім того, компанія Соні вже анонсувала новітню підписку, схожу зі Xbox Game Pass. Тож вам однозначно буде чим зайнятися зимовими вечорами.

Відвідайте каталог інтернет-магазину Retromagaz та придбайте PlayStation 5 за найнижчою ціною. Крім консолей Соні в нас також є адаптації приставок з минулого та консолі від компанії Майкрософт. Ми можемо запропонувати вам аксесуари для вашого ігрового місця та десятки тайтлів за найприємнішими цінами. Завітайте до нашого магазину, щоб особисто впевнитися в цьому та стати щасливим володарем консолі нового покоління від компанії Соні PlayStation 5.