1. Новини Закарпаття

Ноутбуки недорого з Європи та США

Коли виникає питання оснащення офісу, магазину, виробництва, навчального, медичного або іншого закладу комп’ютерною технікою, є можливість значно зменшити витрати на придбання обладнання. Для цього ви можете скористатись пропозиціями інтернет магазину «Gazik» та купити ноутбуки бу з Європи та США у справному стані, з естетичним зовнішнім виглядом, за доступними цінами, з встановленим програмним забезпеченням та з офіційними гарантіями.

Обрати сучасні комп’ютери, ноутбуки, монітори, моноблоки для виконання різноманітних завдань ви можете на https://gazik.ua/ вже сьогодні. В зручному онлайн каталозі ви знайдете детальні описи найменувань з всіма технічними характеристиками. Якщо самостійно зробити вибір вам буде важко, менеджери компанії нададуть консультації та допоможуть вирішити, які версії постлізингового обладнання підійдуть саме у вашому випадку.

Які ноутбуки бу можна придбати в Gazik?

На вибір запропонована комп’ютерна техніка бу таких відомих брендів, як Apple, Dell, Lenovo, HP, Panasonic, Fujitsu. Перед купівлею обладнання обирайте потрібні характеристики, включаючи:

 • марку виробника;

 • модельний ряд;

 • клас;

 • діагональ, роздільну здатність, тип дисплея;

 • серію, генерацію (покоління), частоту, кількість ядер процесора;

 • місткість оперативної пам’яті, кількість слотів;

 • місткість та тип накопичувача;

 • тип відеокарти;

 • наявність DVD-RW;

 • порти підключення;

 • бездротові інтерфейси та ін..

Надійна та продуктивна техніка, яка всього 2-3 роки працювала в європейських та американських бізнес центрах, не була в експлуатації у приватних користувачів. Стан ноутбуків є повністю робочим, обладнання функціональне на 100%. Кожний пристрій перед тим, як потрапити до покупця, проходить ретельну перевірку всіх систем, батареї, дисків, програмного забезпечення. Тому за доступною ціною ви отримуєте швидкі ноутбуки з гарним зовнішнім виглядом, сучасними процесорами.

Переваги постлізингової комп’ютерної техніки

 1. Надійність, швидкість роботи.

 2. Гарантія 1 місяць та більше.

 3. Встановлене програмне забезпечення.

 4. Широкий асортимент з можливістю купити найкращу модель для виконання поставлених вами завдань.

 5. Вигідна ціна.

Як замовити бу ноутбуки в Україні?

Щоб замовити постлізинговий ноутбук, спочатку роздивиться асортимент на сайті. Враховуйте технічні характеристики та стан обладнання. Наприклад, ноутбуки класу А — це прилади в ідеальному стані, що мають бездоганний зовнішній вигляд, преміальні параметри. Якщо вам потрібна додаткова консультація, допомога у виборі, зверніться до фахівців інтернет магазину «Gazik». Оплата приймається готівкою або на банківську карту. Є можливість самовивозу або організації доставки бу ноутбуків в міста України спеціалізованими транспортними службами.