1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Що варто знати перед тим, як стати донором ооцитів?

37
Без регіону (не видаляти!)

Що варто знати перед тим, як стати донором ооцитів?

Донація яйцеклітин – сучасна послуга, за допомогою якої жінка, що хворіє безпліддям, має змогу завагітніти та народити дитину природним шляхом. Стати донором ооцитів (яйцеклітин) – важлива і благородна місія, яка до того ж добре оплачується. Громадська організація "Донори за життя" пропонує взяти участь у програмі донорства жінкам репродуктивного віку з різних регіонів України.

Перед тим, як стати донором, варто ознайомитися із особливостями та умовами цього процесу. Загалом, сам збір яйцеклітин – це безболісна процедура тривалістю 10-15 хв. Але до неї треба підготуватися. Тривалість підготовки може складати 2-3 місяці. Також варто знати ще деяку інформацію:

Критерії відбору

Не кожна жінка може стати донором. Є низка критеріїв, яким обов’язково має відповідати майбутній донор. Серед них: приємна зовнішність, вік (від 18 до 29 років), вага (до 80 кг), зріст (від 158 см). Також обов’язковою є наявність дітей (чи дитини), відсутність будь-яких шкідливих звичок та генетичних захворювань, а також закінчений період лактації.

Якщо жінка-донор відповідає цим критеріям, наступним етапом є повне медичне обстеження. І тільки після цього жінку готують до стимуляції та збору ооцитів.

Конфіденційність – понад усе

Клініка забезпечує 100%-у гарантію анонімності донора. Вашу особисту інформацію та інформацію про стан здоров’я не мають права передавати третім особам.

Донор може не хвилюватися за витік будь-якої інформації про участь у програмі донорства.

Щодо законності донації ооцитів, то донор може не хвилюватися, адже ця процедура джовзолена на законному рівні наказом №787 МОЗ України від 09.09.2013 року.

Які ризики донорства?

Донація ооцитів не передбачає жодних ризиків для здоров’я та репродуктивної системи жінки. Можливі індивідуальні протипоказання на реакції на певні препарати, проте це, швидше, винятки, ніж закономірності. До того ж кожна дія ретельно контролюється кваліфікованими лікарями.

Власну вагітність жінка може планувати вже з наступного циклу, тобто через місяць після процедури. Донація на зачаття та перебіг вагітності жодного впливу не має.

Щодо больових відчуттів, то забір яйцеклітин проходить під загальним наркозом, тому не варто хвилюватися про дискомфорт та неприємні відчуття.

Детальну інформацію про участь у програмі донорства ооцитів можна дізнатися на сайті громадської організації «Донори за життя» або за номером телефону, вказаним на сайті. Координатори організації дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять. Донорство – це безпечна, нескладна, проте відповідальна справа. Якщо ви готові морально та фізично, замовляйте дзвінок, ставайте учасницею програми та отримуйте грошову винагороду!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber