1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Новини партнерів

Чим відрізняється металопрофіль для даху від стінового профнастилу

Чим відрізняється металопрофіль для даху від стінового профнастилу

 Металопрофіль для даху  і стін відрізняється певними параметрами, тому потрібно правильно вибирати матеріал.

Металопрофіль – популярний екологічній та вогнестійкий будівельний матеріал. Він виробляється у вигляді тонких гофрованих оцинкованих сталевих листів. Їх застосовують для покриття даху, для облицювання стінових поверхонь і створення різних огороджувальних конструкцій. У величезному асортименті будівельний матеріал представлений тут https://budstroy.kiev.ua/uk/catalog/profnastyl/.

Металевий профнастил для даху та стін відрізняється конструктивними особливостями. У листах, призначених для формування покрівлі, використовується замок особливої ​​форми, що гарантує герметичність стиків. Стіновий матеріал характеризується меншою жорсткістю та міцністю. Металопрофіль для даху від стінового відрізняється вищою ціною.

Маркування профнастилу:

  • Н- Несучий. Вироби призначені для покрівельних робіт.
  • С – Стінової. Вироби призначені для облицювання фасадів та створення огорож.
  • НС- Несучий - стіновий. Це універсальні вироби, які можуть використовуватись для різних цілей.

У листах з маркуванням Н передбачені спеціальні ребра жорсткості, що дозволяють профнастилу для покрівлі витримувати велике навантаження. Матеріал можна використовувати навіть у кліматичних зонах, у яких в зимовий період випадає багато снігу. Допускається використання матеріалу на решетуванні з великим кроком.

Для даху рекомендують використовувати профнастил із якісним антикорозійним покриттям. Це гарантує тривалий термін експлуатації. Висота гофри  повинна становити щонайменше 20 мм.

Стіновий профнастил використовують для облицювання зовнішніх стінових поверхонь будівель, а також для формування парканів, огорож та перегородок. Цей матеріал відрізняється меншою захищеністю. Також не потрібно гарантувати герметичність огорожі. При будь-яких пошкодженнях можна швидко та легко виконати ремонт способом заміни окремих листів.

Листи профнастилу для даху та стін відрізняються невеликою вагою. Це забезпечує зручність транспортування матеріалу та його монтажу. Важливим фактором вибору є різноманітність кольорових відтінків матеріалу.

Найсвіжіші новини: