1. Новини Закарпаття

Коробка автомат, що зробити щоб вона прослужила довше

Коробка автомат - це зручність, особливо при їзді в багатолюдному місті. Міська легенда каже, що автоматична коробка передач хороша, доки не зламається. Автосервіс Хюндай Львів "Арія Моторс" Городоць

Коробка автомат - це зручність, особливо при їзді в багатолюдному місті. Міська легенда каже, що автоматична коробка передач хороша, доки не зламається. Автосервіс Хюндай Львів

Коробка автомат - це зручність, особливо при їзді в багатолюдному місті. Міська легенда каже, що автоматична коробка передач хороша, доки не зламається. У цьому є частка правди, адже ремонт пошкодженої машини може коштувати дорого. То що робити, щоб цього уникнути?

Масло насамперед

Масло в машині має вирішальне значення. В автоматичній коробці передач воно відповідає не тільки за мастило, а й за його правильну роботу. Потрібно знати, що масло, що заливається в машину, відрізняється від того, що використовується у двигуні або МКПП. Його параметри та склад дуже точно вказані виробником, і його рекомендації слід суворо дотримуватися. Єдине підходяще масло для вашого автомобіля з автоматичною коробкою передач - це масло, вказане виробником. Якщо не рекомендовано інше, його слід заміняти кожні 40-60 тисяч кілометрів. Однак потрібно брати поправку на стиль водіння та умови, в яких ви найчастіше їздите. Відпрацьована масло негативно вплине на роботу коробки, що призведе до зменшення терміну її служби.

Несвоєчасна заміна масла в АКПП може призвести до перегріву. Популярним рішенням у європейських автомобілях є використання масляного радіатора, який здебільшого став стандартним для автомобілів із автоматичними коробками передач.

Будьте тямущі зі своїм автомобілем

Автомобілі з автоматичною коробкою передач гірше переносять навантаження, ніж автомобілі з механічною коробкою передач. Буксирування іншого автомобіля або буксирування упакованого причепа шкідливі для автомата. Якщо ми часто перевантажуємо трансмісію, вона зрештою злетить до небес і дуже дорого нам обійдеться. Звичайно, є автомобілі з коробкою автомат, такі як позашляховики, пікапи та позашляховики, для яких причіп не має бути проблемою. Правильно, але це не змінює того факту, що АКПП не люблять навантажень. Якщо ми знаємо, що його інтенсивно використовуватимемо, варто подумати про додатковий масляний радіатор. Вартість, включаючи складання, має бути в десяток тисяч гривень і значно відстрочить ремонт, за який доведеться заплатити навіть кілька десятків тисяч гривень.

Будьте обережні у полі

Для коробок автомат характерно те, що вони переносять тісний контакт з водою набагато гірше, ніж механічні коробки. Якщо вам трапиться загнати свій позашляховик з автоматичною коробкою передач у глибшу калюжу, ви можете залити коробку через верхні вентиляційні отвори. Після такої події слід якнайшвидше замінити масло, бажано двічі за короткий проміжок часу. В іншому випадку це може позначитися на терміні служби решетування швидше, ніж ви можете собі уявити.

Автосервіс Хюндай Львів

У разі поломок авто пропонуємо вам завітати в сервісний центр Хюндай Львів. Наша адреса: Львів, Городоцька, 306. Телефон сервісної служби: 0800 209 272