1. Новини Закарпаття

Підлогове покриття від магазину Nice-flooring

Будучи експертом у галузі дерев'яних виробів, компанія Nice-flooring пропонує ламінат неперевершеної якості. Завдяки безлічі декорів ви можете безпечно та візуально покращити приватні та комерційні приміщення. Широкий модельний ряд підійде до будь-якого стилю техніки, як класичного, сучасного, так і сільського. Выбрати і купити ламінат недорого в Україні можно на сайті.

Ламінатна підлога в багатьох варіантах

Nice-flooring ділить ламінат на категорії Classic та Deluxe. Проте технічно класичні декори нічим не поступаються своїм розкішним аналогам – усі колекції мають як мінімум 31 клас корисності і тому ідеально підходять для житлових та комерційних приміщень з обмеженою прохідністю. Nice-flooring повністю відповідає за якість своєї продукції, тому забезпечує довгострокову гарантію виробника в залежності від колекції. Таким чином ви можете розраховувати на довговічність ламінату на довгі роки.

Магазин – один із найпопулярніших класичних колекцій

16 декорів світлих та середніх відтінків особливо приваблюють тих, хто не може натішитися традиційним видом ламінату. Він різко контрастує з цим: в основі колекції лежать дошки з автентичним малюнком плитки різних відтінків сірого, які ідеально гармонують із сучасними меблями. Зовнішній вигляд каменю спрощує створення промислової квартири!

Ламінат для різних потреб

На додаток до дизайну розміри та обробка поверхні ламінатних панелей роблять значний внесок у остаточний вигляд приміщення. Саме тому колекції магазину пропонують широкий вибір форматів, які можна вибирати в залежності від розмірів приміщення та бажаного візуального ефекту.

Види:

  • Різнокольорові декори створюють живу та енергійну атмосферу.
  • Однотонні варіанти створюють класичну атмосферу та зорово збільшують приміщення.

Але навіть любителі сучасних тенденцій повинні визнати, що складно пройти повз приміщення, де встановлені панелі, що ламінують.

Спеціальна конструкція з ламінату

Вибираючи ламінати, ви можете бути впевнені, що виробник не шкодує сил для створення унікальних та продуманих колекцій, а не випадкових продуктів. Спеціально нанесена структура не лише покращує візуальний ефект ламінату, а й створює додаткові відчуття під час використання статі. Ось чому планки зазвичай скошені на довгих кромках або навколо них, щоб при укладанні ламінату було видно непомітні стики. загальну картину. Цей збіг надає панелям ілюзію зовнішньої подібності з дошками з натурального дерева та створює ефект глибини, особливо при дії світла.