1. Новини Закарпаття

Огляд формувачів коробів SIAT

Формувачі коробів відіграють важливу роль у пакувальних процесах, коли йдеться про роботу з картонними ящиками. Саме вони складають необхідну коробку з гофрозаготовки, формуючи ідеальну тару для подальшого наповнення. Від точності формування та склеювання нижньої частини короба багато в чому залежить подальша надійність упаковки при зберіганні та транспортуванні.

Італійський виробник Siat пропонує широкий асортимент напівавтоматичних та автоматичних рішень щодо формування картонних коробів різних розмірів. Обладнання працює зі скотч-стрічкою або термоклеєм (залежно від конкретної моделі). Це компактні та надійні системи, які можуть працювати автономно, у комплексі із зайклеювачами або у складі виробничої лінії.

Огляд напівавтоматичних формувачів Siat

Це частково автоматизовані машини з простою та міцною конструкцією, що дозволяє точно та економічно формувати картонні ящики. Використовуючи це обладнання, виробництво економить до 50 % часу порівняно з ручним складанням. В асортименті представлені дві моделі:

  • F105 — простий і компактний формувач коробок з продуктивністю до 600 кор./год. Обладнання самостійно формує та утримує короб для подальшого наповнення товарами. Оператору достатньо лише подати заготівлю в область формування, а всі інші процеси зі складання та склеювання машина зробить самостійно. Така модель відмінно підійде для роботи із заклеювачем та для невеликих компаній.

  • PS50-TB — спеціальний моноблок, який формує та склеює верхні та нижні стулки короба. Модель складається з формувача та заклеювача. Використовується клейка головка K11R, яка може працювати з матеріалом шириною 50 мм. Моноблок оснащений двома двигунами 0,13 кВт. Таке рішення підійде багатьом компаніям від початкового рівня до пакування великих обсягів продукції.

Таке обладнання має великий попит у різних сферах діяльності. Воно не займає багато місця та підходить для інтенсивного пакування. Завдяки зручному та простому управлінню навчити персонал працювати з цією станцією буде нескладно.

Огляд автоматичних формувачів Siat

Для високопродуктивної роботи з чотириклапанним коробом виробник розробив повністю автоматизовані системи для формування та заклеювання. Ці машини самі подають, складають та склеюють коробки з високою швидкістю. Оператору необхідно поповнювати магазин заготівлями і налаштовувати параметри операцій. Асортимент моделей — це ряд універсальних рішень для різних габаритів упаковки і різних завдань:

  • F44 Range здійснює формування та заклеювання автоматично. У результаті виходить рівномірне пакування з продуктивністю 480 кор./год. Для склеювання використовується головка K11R із шириною стрічки 50 мм. Для подання заготовки задіяно вакуумну систему VENTURI. Управління здійснюється на інтуїтивно зрозумілій PLC-системі. Висота робочої поверхні регулюється за потреби.

  • F 144 (А 144.4) Range — високошвидкісний формувач із сенсорною панеллю управління та магазином на 150 шт. Продуктивність — до 700 кор./год. Склеювання відбувається за допомогою скотч-стрічки шириною 50 мм.

  • HM145 Range автоматизований формувач, який склеює дно короба за допомогою термоклею. Машина оснащена ручним регулюванням та бічними ременями. Має блок для заготовок на 150 штук та дозатор Hot Melt від ROBATECH.

F344 Range — найпродуктивніша модель, яка може працювати зі швидкістю до 1100 коробок на годину. Ідеально інтегрується у високошвидкісні лінії та взаємодіє з автоматичними заклеювачами.