1. Новини Закарпаття

Як грамотно доглядати суху шкіру обличчя в зимовий період?

Суха шкіра обличчя вимагає особливої ​​уваги в зимовий період. Через перепади температур, знижену вологість повітря та інші несприятливі фактори, вона може страждати від зневоднення, лущитися, втрачати пружність і еластичність. Щоб цього не сталося, важливо забезпечити шкірі щоденний, грамотний догляд.

Доглядаючі процедури взимку - підтримання здоров'я сухої шкіри - варто пам'ятати. Багато хто забуває про те, що сьогодні важливо здійснювати деталізований огляд за шкірою. А це означає, що буде непогано, якщо людина сходить до дерматолога та перевірить стан шкіри. Тим більше, що шкіра з роками може бути більш чутливою та слабкою. Ось чому слід потурбуватися про належний догляд. Це можна зробити, якщо прочитати більше детальної інформації на спеціалізованому сайті: rivnepost.rv.ua, де є можливість дізнатися точніші деталі і так далі.

Ранковий зимовий догляд за шкірою такого типу включає наступні обов'язкові етапи.

  • очищення – за допомогою щадної пінки, що не порушує природний Ph;
  • тонізування – з використанням засобів, які живлять та відновлюють;
  • зволоження та захист – крем повинен бути достатньо жирним, щоб оберігати шкіру від зневоднення на морозі;
  • також важливо використовувати окремо живильний крем, що захищає, навколо очей;
  • засіб від ультрафіолету експерти та багато лікарів рекомендують наносити щодня.

На які особливості по догляду ще слід звернути увагу?

Особливу увагу потрібно приділити складу крему – у ньому мають бути антиоксиданти, олії. Крем повинен відповідати віку та типу шкіри, а головне, містити SPF – головна помилка відмовлятися взимку від УФ-захисту.

Вечірній догляд повинен включати зняття макіяжу - можна використовувати двокомпонентний масляний засіб або міцелярну воду. Також важливо очищення та нанесення живильного крему. Взимку також не варто забувати про пілінг, але частоту проведення процедури краще зменшити. Краще частіше наносити живильні та зволожуючі маски. Також важливо пам'ятати, що зима – найсприятливіший час для салонних процедур. Можна запланувати сеанс лазерного чищення, дермабразії, відбілюючих кислотних пілінгів.