1. Новини Закарпаття

Найкращі серіали про юристів

Серіали про юристів користуються надзвичайною популярністю серед людей різного віку, професій та статусу. Інтриги, словесні бої в просторих судових залах, важкі процеси, де кожна дрібниця може стати вирішальною, холоднокровні судді, що вирішують долю людини дзвінким ударом молотка, і звичайно, розслідування, таємниці та загадки – все це приваблює глядачів.

ТОП-5 найкращих серіалів про юристів

№1. «Форс-мажори» (США)

Американський юридично-драматичний серіал, що безперечно входить в ТОП найкращих серіалів про адвокатів. В центрі сюжету – справжня «акула» юриспруденції Гарві Спектер, який наймає звичайного хлопчину, Майкла Росса, що навіть не закінчив Гарвард через свою здатність потрапляти в неприємності. Майкл дивує своєю феноменальною пам’яттю та нестандартним підходом до розв’язання питань, а Гарві, здається, здатен укласти угоду з будь-ким на вигідних йому умовах. Цей незвичайний тандем спрацювався ідеально!

№2. «Майстер втечі» (Велика Британія)

Ліам Фойл – злочинець, якому багаторазово вдавалося уникати покарання, але зовсім не завдяки гострому розумові, а швидше через явні проколи судової системи.

Уілл Бертон – талановитий адвокат, що володіє гострим розумом, харизмою та працездатністю, а найголовніше – за його плечима немає жодної поразки.

В одній зі справ, після якого вбивця (Фойл) опинився на волі, його захиснику (Бертону) через закон бумерангу повертається моторошна особиста трагедія. Він на власні очі бачив злочинця і може свідчити на суді, але інший представник закону, настільки ж безкомпромісний, як і сам Бертон скористається тими ж прогалинами в правовій системі, які до цього неодноразово приносили перемогу Уіллу. Який же вихід обере Бертон?

№3. «Як уникнути покарання за вбивство?» (США)

В центрі сюжетної лінії – історія студентів-юристів, яким випала можливість навчатися в Анналізи Кітінг, однієї з найсильніших адвокатів, й вести юридичну практику з реальними справами. Їм доведеться не лише збирати для неї компромат та матеріали для судових слухань, а й допомогти у розв’язанні особистих проблем.

У серіалі вдало продемонстровано цікаві тактичні прийоми діяльності адвокатів, тут присутні заплутані судові справи, інтриги та таємниці, завдяки чому «Як уникнути покарання за вбивство» було висунуто на ряд престижних нагород.

№4. Хороша дружина (США)

Блискучий серіал, герої якого – не статичні манекени, що читають кимось написаний текст, а живі люди, які розвиваються, змінюються і зростають над собою. Алісія Флоррік у перших серіях постає перед глядачами нещасною приниженою жінкою. Її чоловік – ув’язнений прокурор, якого публічно звинуватили в корупції та участі в гучному сексуальному скандалі. Жінка залишається наодинці з дітьми та пустими кредитними картками, що змушує її повернутися до адвокатської практики після тривалої перерви, протяжністю у п’ятнадцять років. Алісії, яка знаходиться на самому дні харчового ланцюжка, доведеться пройти довгий шлях по просторах людського беззаконня.

№5. «Для людей» (США)

Безумовно, один з найкращих серіалів про юристів. Події розгортаються в Нью-Йорку, де в центрі сюжету молоді випускники, які щойно вийшли зі стін навчального закладу та тільки планують будувати власну юридичну кар’єру. Одна їх частина влаштовується в прокуратуру і підтримує публічне обвинувачення, інша – на протилежному боці захисту. Головні герої змагаються між собою в судовій залі, але в повсякденному житті намагаються підтримувати дружні стосунки.

Кожна серія серіалу – нова судова справа, з новою історією та розв’язкою.

Де придбати якісну юридичну літературу?

https://lawbooks.in.ua – магазин юридичної літератури №1, який було засновано у 2012 році.

У каталозі представлено розноманітний асортимент підручників, навчальних посібників, наукових та науково-практичних книг, законів, кодексів, нормативних актів і роз’яснень до них, а також довідників та монографій, що стануть у нагоді абітурієнтам, студентам та випускникам юридичних ВУЗів.