1. Новини Закарпаття
 2. >
 3. Новини партнерів

Які проблеми допомагає вирішити сімейний психотерапевт?

Які проблеми допомагає вирішити сімейний психотерапевт?

Деякі кризові ситуації в сімейних відносинах допомагають подружжю зростати, розвиватися, ставати ближче один до одного. Але в окремих випадках вони призводять до проблем, упоратися з якими самостійно не завжди вдається. У разі можна звернутися до сімейного психотерапевту. Спільна робота над відносинами під керівництвом кваліфікованого спеціаліста свого часу дасть плоди.

Сьогодні не настільки важливий візит в офлайн-режимі, адже завжди можна домовитися про те, щоб відвідувати сімейного психолога в онлайн. Саме сімейний психотерапевт онлайн звернутися до якого можна на спеціалізованому сайті - відмінне рішення для всіх сімейних пар, у яких відбуваються ті чи інші складності в житті або почалися проблеми, розбіжності та великі скандали.

Виключно фахівець у найрізноманітніших ситуаціях зможе допомогти навіть у віддаленому режимі, адже спілкування за будь-яких обставин відбувається через відеотрансляцію через зручний сервіс і в режимі реального часу. При зверненні до фахівця слід заздалегідь домовитися про онлайн-візит та кількість часу, який потрібний для того, щоб фахівець міг вислухати клієнта.

У яких ситуаціях допоможе звернення до сімейного психотерапевта

Якщо пара не справляється самостійно з різними труднощами та сімейними проблемами, але при цьому обидва партнери мають бажання відновити гармонію та баланс, варто насамперед звернутися до фахівця. Спочатку хоча б просто на консультацію, щоб розуміти в якому напрямку рухатися далі.

Отже, які проблеми може допомогти вирішити сімейний психотерапевт

 • Дефіцит порозуміння.
 • Часті конфлікти та скандали.
 • Розбіжності, що виникають у темі побуту, бюджету.
 • Проблеми, пов'язані із пошуками компромісних рішень.
 • Зради, проблеми у почуттях та емоціях.
 • Образи, що тривали конфлікти.
 • Розбіжності у темі виховання дітей.
 • Роз'єднаність.
 • Проблеми в інтимному житті.

Сімейні психотерапевти працюють, як із парою, проводячи консультації та терапевтичні сеанси, і з кожним чоловіком окремо. Кожна ситуація розглядається індивідуально, проводиться тривала діагностика, яка дозволяє фахівцю побачити причини та коріння проблем, щоб знайти найкраще рішення!

Найсвіжіші новини: