1. Новини Закарпаття

Параметри вибору домашніх капців для дітей, жінок та чоловіків

Домашні капці необхідні дорослим і дітям, незалежно від сезону. Дітям вони допомагають у формуванні правильного зводу стопи, а дорослим не перемерзати взимку. Обираючи домашні капці для чоловіків, необхідно враховувати вимоги до них, і особливості експлуатації.

Правила вибору домашніх капців для жінок і чоловіків

Вибір матеріалу верхньої частини, а також підошви залежить від особливостей використання виробів.

Різновиди жіночих капців:

  • для роботи по дому і щоденного використання
  • для зустрічі гостей і проведення часу в приємній обстановці
  • для романтичних побачень вдома

В залежності від варіанту використання, відрізняються вимоги до виробів. Найбільш яскравими і красивими є моделі для романтичних вечерь. Адже вони виготовлені зі строкатих тканин, можуть декорувати натуральним хутром, мереживом і тканиною яскравого забарвлення. Найчастіше вони мають невеликі підбори, дуже витончено виглядають на нозі. Вони повинні поєднуватися з постільною, еротичною білизною.

Найчастіше застосовують саме повсякденні жіночі капці, для виконання робіт по дому. В такому випадку основне завдання, щоб вони були не тільки красивими, але і відрізнялися хорошими експлуатаційними характеристиками. Тобто відмінно пралися та не накопичували бруд. Таким чином віддають перевагу тканинам з натуральних і штучних матеріалів, з мінімумом декору, бажано темного кольору, щоб не утворювалося плям або забруднень. Вони повинні відмінно переносити прання в пральній машині.

Капці для зустрічі гостей - це проміжний варіант між еротичними виробами і повсякденними. Вони також повинні відрізнятися красивим дизайном, можуть декоруватися мереживом, хутром, аплікацією. В них не передбачена жорстка підошва. Найчастіше це вироби зі штучного хутра.

Як обрати домашні капці для дитини?

Найскладніше придбати домашні капці для дітей. Це пов'язано з тим, що стопа у малюків формується до 12 років, тому необхідно ставитися до вибору взуття досить вимогливо. Дітям до чотирьох років заборонено купувати капці з відкритим задником. Вони повинні щільно кріпиться на нозі, і не звалюватися з неї. Заборонено дітям до 4 років купувати шльопанці. Найкраще, якщо підошва буде виготовлена з каучуку, або матеріалу, який пропускає повітря, нога в них не пітніє. Найкраще купувати дитячі моделі на липучках, щоб дитина змогла їх самостійно зняти і вдягти. Капці з гумовим покриттям - це погане рішення, так як нога в них пітніє, що призводить до виникнення неприємного запаху. Дітлахи у садочку можуть бігати, тому краще обрати моделі зі щільною передньою частиною.