1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Корейська косметика: успішний маркетинг та якісне виконання

29
Без регіону (не видаляти!)

Корейська косметика: успішний маркетинг та якісне виконання

Корейська косметика сьогодні стала модним трендом, за яким стоїть безліч брендів із різних цінових сегментів. Основні косметичні ритуали з давнини ретельно зберігалися і поступово, досить вдало були адаптовані до нових, сучасних умов. Еталоном краси вважається світла, гладка шкіра, а особлива увага приділяється очищенню, скрабуванню, тонізуванню.

Екзотичні компоненти та власні розробки
Корейські компанії першими починають виготовляти маски для обличчя різних форм, а ще пропонують лінійку лосьйонів на основі овочевих та фруктових екстрактів, лікарських трав. До переліку фірмових інгредієнтів входять екзотичні для європейця компоненти – ластівчине гніздо, кінський жир, пташиний послід, муцин равлика, молоко ослиць, а також продукти бджільництва, рисове борошно, подрібнені боби. 

Для пакування тривалий час використовувався фарфор, який постачається з Китаю, але потім були відкриті власні майстерні. У другій половині 20 століття корейській косметиці стає тісно у межах своєї країни. Розвиток цієї галузі та можливе розширення експортних постач активно підтримується урядом.

Особлива стратегія
Виявилося, що в Кореї є чимало досвідчених маркетологів. Особливо вдалим виявилося просування косметичної продукції наприкінці 90-х на хвилі зростання популярності музичного стилю Korean pop. На його основі була сформована молодіжна субкультура, яка підтримує інтерес до модних трендів та особливого азійського стилю. У косметичній сфері досить швидко вдалося досягти максимально високих продажів насамперед у Південно-Східній Азії. 

Вихід на американський та європейський ринок не був таким стрімким. Але оригінальна реклама також дала певні результати. Традиційно для просування продуктів для догляду за покривами та виконання макіяжу залучають відомих красунь, а у цьому випадку тіні, помади, тональні креми рекламували корейські співаки-чоловіки. Таке подання кожен глядач сприймав по-своєму. З одного боку виконання макіяжу для будь-якого співака – це необхідність і його треба підтримати, а з іншого – демонструється повна відсутність гендерних стереотипів, що приваблює певну частину цільової аудиторії різного віку та статі. 

Потім була залучена десятистепенева система догляду шкіри обличчя. На думку психологів і нумерологів, саме круглі цифри краще сприймаються, але у такому випадку це цілком обґрунтований перелік заходів. Для його виконання необхідні гідрофільна олія, засоби для очищення та пілінгу, тонер для миттєвого зволоження після вмивання, есенція або емульсія для живлення покривів. Далі наноситься сироватка для усунення певних, вузьких проблем, потім використовуємо маску, креми для повік та обличчя, протисонцеві продукти. Усі необхідні засоби можна купити в інтернет-магазині PARFUMS https://parfums.ua/category/korejskaya-kosmetika.

Звичайно є чимало скептиків, які з іронією ставляться до цього чималого списку. Але ті, хто застосовує цю систему на практиці у своїх відгуках відзначають її високу результативність та можливість не замаскувати проблеми шкіри під щільним шаром гриму, а вирішити їх. Корейські бренди, а також пропонована ними продукція має такі особливості:

  • Впізнаваність. Щоб стати популярними, марки активно використовують можливості реклами та обов'язково підкреслюють свою приналежність саме до корейської косметичної галузі.
  • Власні розробки та контрактне виробництво. Усі компанії поділяються на дві великі групи за таким принципом – все робимо самі або замовляємо в інших. У першу категорію входять великі підприємства з власними промисловими базами, науково-дослідними центрами. У другій групі представлені компанії, які користуються послугами цих великих фірм (розробка концепції нових брендів, підбір сировини, складання рецептури, контрактне виробництво). Але в будь-якому випадку якість виконання буде бездоганною. Також у країні функціонує мережа незалежних лабораторій, які розробляють рецептури на замовлення та тестують готову продукцію за різними показниками.
  • Оригінальність формул. Пропонуються багатокомпонентні текстури з вузьким чи широким спектром дії. Корейські косметологи працюють на випередження, бо пріоритетним напрямком є саме ​​профілактика. Перевага надається багатокомпонентним натуральним рецептурам. Всі інгредієнти ретельно підібрані, добре поєднуються між собою та гарантують високу ефективність при правильному підборі. Але чим більше складових у рецептурі, тим вищий ризик алергічних реакцій. Тому застосування будь-якого засобу потрібно розпочинати з попереднього тесту на переносність. Також зазначимо, що не завжди виробник вказує на етикетці повний склад.

Можна по-різному ставитися до пропонованих продуктів та особливої ​​багатоступеневої системи догляду за шкірою, але корейська косметика успішно конкурує з відомими європейськими та американськими марками. І досягається це не тільки завдяки продуманій рекламі та вдалому маркетингу, а й шляхом якісного виконання та ефективних результатів.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber