1. Новини Закарпаття

Щоб сяяти, час скінімалізму від AVON

Багатоцільові продукти задовольняють потребу споживачів у кращому у науковому догляді за шкірою у поєднанні з гарним співвідношенням ціни та якості

Багатоцільові продукти задовольняють потребу споживачів у кращому у науковому догляді за шкірою у поєднанні з гарним співвідношенням ціни та якості

Інформація надана: avon-registration.com.ua/ukr

Чи має 2022 рік означати нову тебе? Для багатьох із нас святковий сезон – це час надмірностей, а це означає, що взимку ми прагнемо простоти та мінімалізму у наших повсякденних справах, і наша шкіра не є винятком.

За останнє десятиліття процедури догляду за шкірою стали ще складнішими - з використанням багатьох однофункціональних продуктів. Це не тільки забирало багато часу та засобів, а й могло призвести до запалення чутливої ​​шкіри. Наразі ми спостерігаємо повернення до використання меншої кількості багатофункціональних продуктів.

За останні 18 місяців ми стали свідками відмови від багаторівневих ритуалів краси на користь підходу "менше означає більше" з використанням меншої кількості продуктів. Це явище, яке отримало назву «скінімалізм», було названо Pinterest Business однією з головних бьюті-тенденцій 2021 року, і воно продовжуватиметься.

Згідно з новим дослідженням Ейвон, тільки 10% жінок нині використовують понад п'ять засобів щоденного догляду за шкірою, а 64% жінок використовують не більше трьох.

Оскільки ненадійність роботи стала реальністю для багатьох, те саме стало і з ощадливістю. Бюджетні процедури по догляду за шкірою, зроблені своїми руками, стали більш популярними, ніж будь-коли, оскільки ми звертаємося до журналів про красу та веб-сайти, що пропонують прості косметичні рішення прямо з кухні, і тому час, який ми витрачаємо на догляд за нашою шкірою може залишатися високим. , наші витрати на кілька продуктів з однією перевагою - це розкіш, яким досвідчені покупці косметики, можливо, більше не захочуть розставляти пріоритети.

Ханна Робертс, глобальний бренд-директор Ейвон, каже: «Поширення продуктів догляду за шкірою, що складаються з однієї ноти, збиває з пантелику споживачів і фізіологію їх шкіри. Багатофункціональні продукти-герої можуть давати кращі результати завдяки висококонцентрованим формулам, спрощують процедури догляду за шкірою та красою, пропонують співвідношення ціни та якості та є більш стійким варіантом – ми очікуємо, що популярність таких продуктів зростатиме. Менше, але КРАЩЕ є ключовим моментом».

Таким чином, багатоцільові продукти задовольняють потребу споживачів у кращому у науковому догляді за шкірою у поєднанні з гарним співвідношенням ціни та якості. Проте перед косметичними брендами стоїть завдання не засліплювати споживачів науковими даними або нечіткими маркетинговими заявами під час обговорення можливостей та переваг продукту. Очевидно, що наука, яка стоїть за цими продуктами та їх перевагами, має ключове значення, але мова, яку використовують бренди, має бути зрозумілою та доступною.

Якщо ви заінтриговані, але не знаєте, з чого почати, то чому б не спробувати сироватку Ейвон? Збагачена вітаміном С, вітаміном Е та антиоксидантами, а також SPF30 та PA+++, ця основа забезпечує покриття, яке ви очікуєте від традиційної основи, а також зволожує та допомагає покращити колір обличчя з плином часу. Він також захищає від впливу як UVA, так і UVB променів - ідеальний продукт для тих, хто слідує тренду краси Skinimalism.