1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Новини партнерів

ЗНО з історії України 2022: завдання, час виконання, правила підготовки

ЗНО з історії України 2022: завдання, час виконання, правила підготовки

Цьогорічне тестування стає все ближчим, тож саме час подбати про якісне повторення матеріалу — наприклад, записатися на курс підготовки до ЗНО з історії України. А щоб навчання було більш ефективним, сьогодні ми розповімо, чого чекати від тесту 2022.

Яким буде ЗНО з історії України цього року?

Програма тестування охоплює весь зміст шкільних курсів історії України: з періоду стародавніх часів і до наших днів. Усього, це — 31 тема. У тесті — 60 завдань таких типів, як:

  • Вибір однієї правильної відповіді.

  • “Логічні пари”.

  • Встановлення послідовності.

  • Вибір трьох відповідей із семи варіантів.

На виконання ви отримуєте рівно 150 хвилин.

Особливості завдань: що варто знати?

Найбільше у тесті — завдань з вибором однієї правильної відповіді (46 штук). Кожна правильна та коректно занесена у бланк відповідь оцінюється в 1 бал.

Завдання на утворення «логічних пар» (6 штук у цьогорічному тесті) передбачають встановлення відповідності між двома стовпцями інформації. Максимальна оцінка за кожне завдання — 4 бали. 1 бал ви отримаєте за кожну встановлену правильно пару.

Встановлення послідовності — завдання, які містять перелік подій, явищ чи історичних фактів. Ви маєте встановити коректну послідовність цих подій. У цьогорічному тесті є 4 таких завдання, й за кожне з них, за умови правильного виконання, ви можете отримати 3 бали.

Й останній тип завдань — вибір 3 правильних відповідей із 7 варіантів. Таких завдань у тесті — 4 шт. Кожне з них оцінюється максимум в 3 бали.

Як успішно скласти тест з історії України?

Фахівці радять почати підготовку завчасно та займатися регулярно: 2-3 рази на тиждень. Дуже добре у вивченні історії допомагають візуалізації — історичні атласи, світлини відомих персоналій. А щоб нова інформація засвоювалася ефективніше, її варто повторювати безпосередньо у день вивчення.

Якщо ж ви бажаєте навчатися ефективно та структуровано, зверніть увагу на онлайн-курси. Лекції з підготовки до ЗНО від Скілео допомагають засвоювати історичні дати, події та явища без жодної втоми. Адже тривалість одного заняття — всього 15-20 хвилин, а велика кількість інтерактиву та візуальної інформації не дозволить вам занудьгувати. Перші два уроки можете подивитися безкоштовно — так ви зрозумієте, чи підійде вам подібний формат навчання.

Тож формула складання тесту на 180 та більше балів, це — комфортний формат навчання + вчасний старт підготовки + зовсім трошки дисциплінованості. Бажаємо вам вступити до омріяного ВУЗу!

Найсвіжіші новини: