1. Новини Закарпаття

Кухня – це серце дому

Кухонні гарнітури найчастіше включають різні види навісних шаф, стоячих шаф зі стільницею і навісних шаф. Компанія проектує сегменти з максимальною увагою кожної деталі. Познайомтеся з ти, які кухні під замовлення вони пропонують.

Місце, де охоче залишаються усі домочадці. Тому ми хочемо, щоб інтер'єр вражав своєю функціональністю та привабливим дизайном. Саме тому у пропозиції ви знайдете сучасні комплекти дерев'яних кухонних меблів. Вони виготовлені із високоякісних сортів дерева. Вони гармонують із будь-якою обстановкою кухні – скандинавської, мінімалістської чи сільської. Вже на етапі проектування комплектів ми подбали про їхню відмінну функціональність і привабливий зовнішній вигляд.

Дерев'яні кухонні меблі – це гарантія довговічності на довгі роки. Вони тішать своєю бездоганною естетикою довгий час. Це також елегантне та зі смаком рішення. Набори, доступні в нашій пропозиції, бувають різних розмірів та кольорів – дуб сонома, шоколадний та білий глянець.

Сучасні набори кухонних меблів:

  • чорний глянець,
  • білий глянець,
  • верхні білі шафи - чорні нижні шафи,
  • чорні верхні шафи; - білі нижні шафи.

Набори кухонних меблів складаються з двох сегментів – верхнього та нижнього. Шафи спроектовані таким чином, щоб гарантувати ідеальну зручність використання. Вони естетично виглядають у будь-якому інтер'єрі. Ці унікальні набори – функціональне обладнання для вашої кухні та унікальний елемент декору. Хоча ми зосередилися на мінімалізмі, все виглядає дуже елегантно та витончено. Шафи прикрашені витонченими ручками.

Кухня на замовлення розробляється індивідуально. Розмір меблів підбирається під планування конкретної кімнати та її нестандартні особливості, наприклад, нахили. Визначаючись з кухонними меблями за розмірами, ви можете бути впевнені у максимальному використанні вільного простору. Сучасні кухні сповнені оригінальних рішень. Продумана розстановка меблів та шаф, а також підбір аксесуарів та освітлення покращить та прискорить роботу на кухні.