1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Новини партнерів

СПА та оздоровчі зали

Новини партнерів Без регіону (не видаляти!) 0

СПА та оздоровчі зали

Місце, де кожен може знайти щось під свої потреби. Постійний штат кваліфікованих співробітників подбає не лише про красу, а й про гарне самопочуття. СПА-кабінети по Львову, Wellness & SPA Center багаті на численні та постійно модернізовані процедури та ритуали для тіла, а також масажі. У розпорядженні спа процедури Львів https://trystyhii.com.ua/services/spa/ у центрі найсучасніше обладнання, ми впроваджуємо нові продукти та акції.

Масажі та ритуали для тіла

Усім буде цікавий великий вибір масажів, не тільки класичних, а й лікувальних, розслаблюючих, ароматерапія та наша спеціальність – аюрведичні масажі.

В центрі забезпечують приємну атмосферу з розслаблюючою музикою та свічками, а також професійний підхід до кожного гостя. Усі процедури підбираються індивідуально та модифікуються відповідно до потреб клієнта.

Естетичні процедури

Центр пропонує широкий спектр естетичних процедур для особи з відділення естетичної медицини, таких як: радіочастотна, безигольна мезотерапія, ексфоліація кислотами з більш високою концентрацією та багато інших. Вони також проводять розкішні ритуали для обличчя та косметичні процедури, використовуючи сучасне обладнання та косметику найвищої якості. Пропонують базову косметику для догляду за обличчям, руками, ногами, епіляцією, макіяжем і т.д.

СПА для волосся

Щоб задовольнити потребу в красивому та доглянутому волоссі, а також у здоровій шкірі голови, спеціально для вас ми створили «СПА для волосся». Процедури кератинового відновлення та цілющого догляду за шкірою голови не тільки дбають про стан волосся, але й уводять у стан глибокого розслаблення та релаксації під час масажу голови. Терапію можна поєднувати з масажем та іншими процедурами. Тип лікування пропонується індивідуально після діагностики стану волосся та шкіри голови. Лікування можуть використовувати як жінки, і чоловіки. Волосся гладке, блискуче і доглянуте, а шкіра голови відновлена ​​і здорова.

Гідротерапія

Новинкою нашого Wellness & SPA центру є водолікування, що використовує вплив води на організм людини як для лікувальних, так і для профілактичних процедур.

До таких процедур належать:

  • шотландський душ,
  • ручний підводний масаж,
  • перлова ванна,
  • грязьові ванни.

Ці процедури покращують загальне самопочуття, підвищують імунітет, заспокоюють нервову систему, а також впливають на низку окремих захворювань. Вони покращують роботу системи кровообігу, надають знеболювальну та розслаблюючу дію, надають оздоровлюючу дію на суглобову систему.

Найсвіжіші новини: