1. Новини Закарпаття

Прапори – універсальні вироби для демонстрації та реклами

Бажаєте придбати прапорці, а ще краще – замовити прапор, ціна б на який не виглядала шокуюче? Зазирніть на сайт компанії Лакор – виробника, котрий більш як 20 років постачає на ринок прапори.

 Бажаєте придбати прапорці, а ще краще – замовити прапор, ціна б на який не виглядала шокуюче? Зазирніть на сайт компанії Лакор – виробника, котрий більш як 20 років постачає на ринок прапори.

Бажаєте придбати прапорці, а ще краще – замовити прапор, ціна б на який не виглядала шокуюче? Зазирніть на сайт компанії Лакор – виробника, котрий більш як 20 років постачає на ринок прапори, штандарти та різноманітну рекламно-сувенірну продукцію. Прапори, прапорці, вимпели нині є дуже актуальними товарами, особливо це стосується першої позиції.

Прапори замовляють для різних заходів, бо ж вони відносяться до універсальних інформаційних носіїв. Ці елементи яскраві та помітні, вони кидаються у вічі за будь-яких умов і навіть під час негоди. Така реклама зрозуміла для кожного.

Ще століття тому прапори використовували у якості символів територіальних одиниць. Під час війни з ними йшли у бій, а пізніше даним виробом зацікавились корпорації, клуби та різноманітні організації. Чому? Вони знайшли легкий і безпрограшний спосіб, щоб показати свою приналежність до певної спільності чи відмітити присутність на виставці, спортивному заході тощо. Тепер прапори заведено використовувати для мирних цілей.

Прапори, прапорці та прапорна продукція: коли без них не обійтись

Для чого замовляють прапори? Чимало полотен розвівається під час свят та урочистостей державного значення. Їх друкують для використання на парадах, під час спортивних змагань, конференцій, на зборах. Маркетологи високо оцінили якості такої продукції і запропонували використати її для реклами та з інформаційними цілями. Вони зробили вірну ставку.

Сфера використання прапорів поступово розширилася. Де розмістити символ населеного пункту? На чому роздрукувати корпоративну символіку. Як підвищити рівень довіри клієнта і популяризувати торгівельну марку? Так, без прапорів не обійтись!

Сучасні технології та виробничі потужності дозволяють створювати полотна будь-яких розмірів з найрізноманітнішими малюнками. Елементи великого формату будуть розвіватися над адміністративними спорудами, торговими центрами та автосалонами, прикрашати вулиці. Вони не залишаться без уваги людини, яка проходитиме поруч чи гулятиме десь на іншому боці вулиці, – полотна помітні навіть з великої відстані. 

Сучасні прапори виготовляються на замовлення відповідно до потреб клієнта. Звісно, він може обрати котрийсь із готових варіантів, наприклад, коли мова йде про прапори міст чи України. В переважній кількості випадків аксесуари роблять за індивідуальними параметрами. Їх розміри варіюють, хоча бажано додержуватись стандартних пропорцій. Не хочете прапор із прапорної сітки? А як щодо атласу чи габардину? Обирайте зображення, а нанести його можна навіть на нейлон.

Вибір тканини залежить від умов експлуатації готового виробу та тривалості його використання. Для вулиці бажано замовляти цупкі зносостійкі тканини, наприклад, шведку. Звісно, можна віддати перевагу атласу, якщо розраховуєте вивішувати прапор на свіжому повітрі лише у святкові дні. Для автомобільних же прапорців відмінно підійде нейлон. Виготовлення на замовлення – ідеальна можливість придбати продукцію, яка повністю відповідає наявним потребам.