1. Новини Закарпаття

Коли варто використовувати гелієві кулі

У вас незабаром день народження і ви думаєте про покупку повітряних куль?

Ви вже вибрали візерунки та кольори, але не впевнені в одному питанні, чи можна надувати повітряні кулі гелієм? Чи підходять вони тільки для повітря?

Святкуйте чудові моменти

Повітряні кулі можуть стати в нагоді в багато моментів життя, які ми хочемо відзначити з близькими або друзями. Дівич-вечір, річниця весілля або день народження – це не тільки можливість провести час із важливими для нас людьми, але й ідеальний момент для прикраси нашого інтер'єру. Ідеальним рішенням буде купити повітряні кульки оптом. У «Balun» можна купити повітряні кульки та композиції з повітряних кульок на будь-який випадок.

Зустріти Новий рік із повітряними кулями

Нещодавно пролетіла найгучніша вечірка року. Йдеться про новорічну ніч, яку всі проводять у піднесеному настрої. Важливо, щоб місце, де ми зустрічатимемо Новий рік, було правильно оформлене.

Як наповнити повітряні кулі гелієм

Просто наповнити повітряні кулі гелієм та прикрасити кімнату може бути весело. Невеликого вдиху цього газу вистачить, щоб розвеселити всю компанію. Ви, напевно, знаєте, як гелій змінює голос. Море сміху гарантоване - балон із гелієм для повітряних куль можна використовувати по-різному.

Де придбати гелій для повітряних куль

Якщо ви не знаєте, як наповнити повітряні кулі гелієм, запевняємо вас, що це не буде жодною проблемою. До кожного балона з гелієм на Balun додається відповідна інструкція - ви знайдете її серед іншого з кожним продуктом.

Перед першим використанням балона гелієвого для повітряних куль його слід підготувати, накрутивши на нього перехідник. Зробивши це, можна переходити до накачування – достатньо помістити кінчик балона на відповідну насадку та відпустити важіль, відключивши підкачування газу.

Як бачите, на Balun ви знайдете всі необхідні аксесуари, які допоможуть вам організувати ідеальну вечірку. Повітряні кулі всіх видів, гелієвий балон потрібного розміру та маса аксесуарів змусять усіх запрошених весело провести час до світанку.