1. Новини Закарпаття

Рамки для захисту номерних знаків

Ви можете з успіхом використовувати рамку номерного знака на своєму автомобілі. Використовується для міцного кріплення номерного знака. Виготовлені вироби з довговічних матеріалів, завдяки чому довго зберігають свою міцність. Ви можете легко встановити https://autonomera.kiev.ua/uk/ramki/ за допомогою простих інструментів.

Рамка номерного знака використовується в автомобілях, грузовиках, деяких мотоциклах, прицепах. Каркас виготовлений із прочного та стійкого до атмосферних впливів полістиролу. Завдяки цьому матеріалу він не губить своїх функціональних властивостей і не шкодиться в дорожніх умовах. Легко збирається, так як це можна зробити за допомогою простих інструментів. Це заняття коротке, тому ви можете економити час на інших заняттях. Рамка номерного знака вже давно присутня на ринку не тільки як естетична деталь, але і як дешевий та ефективний спосіб реклами. Каркаси виготовляються з ударопрочного полістиролу з використанням передових технологій та оброблення.

Види рам номерних знаків

Дані вироби відрізняються за матеріалом виготовлення. Зокрема, вони можуть бути виготовлені з наступних матеріалів:

  • АБС пластик. Вони стійкі до ударів і зносу.
  • Нержавіюча сталь. Це міцний матеріал, який характеризується високою корозійною стійкістю.
  • Алюміній та його сплави. Це легкий і недорогий матеріал. Його основний недолік – погана стійкість до механічних пошкоджень.

При бажанні можна вибрати рамку з назвою марки автомобіля. Також у продажу є комплекти з двох аксесуарів: для кріплення номерних знаків спереду та ззаду. Деякі рами придатні для монтажу, наприклад, тільки на задній частині автомобіля.

Деякі виробники пропонують аксесуари з декоративними елементами: візерунками, прапорцями, значками і т. д. Додати автомобілю індивідуальності також допоможуть рамки, оснащені підсвічуванням. У ці аксесуари вбудовані неонові або світлодіодні лампи. Крім того, оправи можуть продаватися в комплекті з датчиками паркування, а також камерою заднього виду.

Вироби відрізняються габаритами. З цієї причини перед їх покупкою переконайтеся, що виріб підходить до номерного знака, встановленого на вашому автомобілі.

Поради щодо використання рам номерних знаків

Аксесуар слід встановлювати відповідно до рекомендацій виробника. Зазвичай все, що вам потрібно, це викрутка та кріплення, які можуть бути в комплекті. Установку слід проводити акуратно, щоб не пошкодити кузов автомобіля.